Реклама

🎮 Microsoft доповіла про результати кварталу: все зростає, Xbox падає

Čytaty latynkoju
🎮 Microsoft доповіла про результати кварталу: все зростає, Xbox падає
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🎮 Microsoft доповіла про результати кварталу: все зростає, Xbox падає
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Microsoft випустила звіт для інвесторів за третій квартал 2023 фіскального року (він відрізняється від календарного, тому там уже третій квартал). Загалом, у компанії все йде непогано.

Компанія заробила в цілому 52,9 мільярда доларів, що на 7% вище за той самий період попереднього року. З них чистого прибутку — 18,3 мільярда, що на 9% більше.

Найбільше прибутків показали напрямки, які надають послуги бізнесу, в тому числі й те, що в Microsoft називають «розумною хмарою» завдяки використанню штучного інтелекту. А от з напрямками для споживачів, куди входить і Xbox, все не так добре.

Загальний виторг від ігор впав на 4%, і здебільшого це спричинено падінням продажів консолей Xbox одразу на 30% порівняно з третім кварталом попереднього року. Прибуток від ігор та передплат зріс на символічні 4%.

https://unsplash.com/photos/SuPAbuuK7f4

CEO Microsoft Сатья Наделла каже, що падіння продажів все ще пов’язано з проблемами з постачаннями девайсів на ринок, однак це не зовсім схоже на реальну ситуацію, адже дефіциту консолей вже давно нема, а у випадку Xbox він так взагалі не дуже-то й був.

Більш імовірною причиною падіння продажів консолей виглядає сама по собі стратегія Xbox, яка взагалі не робить фокусу на консольному напрямку. Авжеж, зіграла свою роль і неспроможність випустити ексклюзивні проєкти в останні роки. Днями, до речі, в пресу просочилися чутки, що Microsoft незадоволена результатами Xbox, які тоді компанії довелося заперечувати.

Компанія не повідомила, скільки має активних підписників Xbox Game Pass, за останнім публічним повідомленням це число складало 25 мільйонів, але то було в січні 2022 року. Натомість Наделла поділився трошки дивною цифрою у 500 мільйонів уникальных гравців у іграх власної розробки Xbox Game Studios за весь період.

Нагадаємо, нещодавно компанія запустила PC Game Pass на 40 нових ринках (в тому числі в Україні), а вже за декілька тижнів відбудеться презентація Xbox Showcase. Подивимося, чи приведуть розширення та нові анонси до покращення становища Xbox.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...