Реклама

🎙 Тамара Трунова з командою 211STEPS запустила проєкт «Повернення» про людей з окупованих територій

Čytaty latynkoju
🎙 Тамара Трунова з командою 211STEPS  запустила проєкт «Повернення» про людей з окупованих територій
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🎙 Тамара Трунова з командою 211STEPS запустила проєкт «Повернення» про людей з окупованих територій
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Інтерактивний додаток 211STEPS представив проект «Повернення», який піднімає проблеми переселенців й у вигляді аудіорозмови розповідає більше про їхнє життя. Проект показує, з якими викликами стикаються ті, хто змушений переїхати і ті, хто ще залишився там. У додатку вже доступні дві інтерактивні історії: «Повернення до Гідності» від правозахисниці Олександри Матвійчук та «Повернення до Людяності» від акторки Олесі Жураківської.

Креаторкою проєкту «Повернення» виступила головна режисерка Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Тамарі Труновій («Погані дороги»). Вона використала експериментальний формат, в якому герої самі обирають, що говорити, яку історію розповісти, не обмежуючись жодними окресленими рамками. Кожна історія схожа водночас на популярну лекцію і на моновиставу — розмова починається із загальних питань, але неминуче торкається особистого.

«Для мене це цікавий формат, оскільки у технологічну обкладинку загорнуті людські долі. Це і відображає ту «гойдалку», на якій ми всі зараз опинились. Технологічність, у цьому випадку, зберігає людяність і тепло, і дає цьому теплу можливість розповсюджуватися та впливати» — говорить Тамара Трунова.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...