Реклама

👓 Huawei презентувала нові смарт-окуляри

Čytaty latynkoju
👓 Huawei презентувала нові смарт-окуляри
  1. Головна
  2. Техно
  3. 👓 Huawei презентувала нові смарт-окуляри
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Компанія Huawei презентувала смарт-окуляри із вбудованими динаміками. Гаджет працюватиме на базі операційної системи HarmonyOS, яка дозволяє слухати музику через окуляри, приймати звукові нотифікації зі смартфона та дзвонити.

Особливістю таких окулярів є те, що їхню оправу можна легко змінити за потреби — уся технологічна частина знаходиться у дужках окулярів.

Сама конструкція дужок зроблена таким чином, аби звук йшов безпосередньо до вушного каналу користувача. Крім того, в окуляри мають технологію, яка знижує звуки для сторонніх людей поряд.

Корпус має рівень захисту IPX4 — з окулярами від Huawei можна займатись спортом та використовувати їх під час дощу. Щоправда, для безпосереднього занурення у воду гаджет не призначений. На одному заряді окуляри можуть пропрацювати до 16 годин. У компанії зазначають, що 10 хвилин зарядки вистачить на 80 хвилин роботи в режимі аудіо.

Читайте також: 👓 Razer анонсувала смарт-окуляри Anzu — $200

Серед інших функцій окуляри можуть слідкувати за поставою користувача. Вони відстежують положення голови відносно шийного відділу хребта й надають різноманітні рекомендації, як покращити поставу.

Окуляри з прозорими лінзами коштують $265, а із сонцезахисними лінзами $299. Гаджет вже доступний у Китаї, коли саме розпочнуться продажі в інших країнах — наразі точно невідомо.

Конкурс Na chasi з Enjoy the Wood

Напишіть пост на задану тему та отримайте шанс виграти бестселер Enjoy the Wood ™ — дерев’яну багатошарову мапу світу у розмірі L.

  • Подробиці конкурсу читайте за посиланням.
  • Роботи приймаються до 10 січня. Успіхів!

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...