Реклама

👿 У Австралії соцмережі зобов'яжуть розкривати інформацію про тролів в інтернеті 

Čytaty latynkoju
👿 У Австралії соцмережі зобов'яжуть розкривати інформацію про тролів в інтернеті 
  1. Головна
  2. Техно
  3. 👿 У Австралії соцмережі зобов'яжуть розкривати інформацію про тролів в інтернеті 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон представив законопроєкт, який зобов’язує соцмережі розкривати данні про особистість інтернет-тролів та людей, які провокують цькування й розповсюджують дезінформацію у мережі, передає The Guradain.

Австралійці заслуговують на безпеку в інтернеті, особливо наші діти та жінки, які часто стають об’єктами онлайн-зловживань. Соціальні мережі занадто часто можуть бути прихистком боягузів, де анонімні тролі можуть знущатися, переслідувати та руйнувати життя без наслідків

Скотт Моррісон, прем'єр-міністр Австралії
Читайте також: 🗺 Як п’ятеро українців знайшли пригоди далеко за кордоном + конкурс

Згідно з документом, люди, які стали жертвами тролів у соцмережах, зможуть отримувати судові накази, що дозволять отримати інформацію про кривдників та тих, хто зробив на них наклеп. Якщо адміністрації сервісів не зможуть цього зробити, їм доведеться самим відповідати за наклеп — сплатити штраф.

Натомість навіть у самому австралійському уряді є сумніви щодо цього законопроєкту. Відтак Комісарка з Джулі Інман Ґрант зазначила, що реалізувати таку ідею буде досить складно, оскільки соцмережам буде дуже важко ідентифікувати своїх користувачів, особливо, коли за деякими з них може бути декілька облікових записів.

Також варто зазначити, що це вже не перша спроба в Австралії боротися з коментарями в соцмережах. У вересні цього року Вищий суд Австралії ухвалив документ, за яким австралійські ЗМІ несуть відповідальність за коментарі у Facebook.

Причиною цього стала історія Ділана Воллера. У 2016 році видання ABC показало сюжет, як його утримували у місцевій виправній установі. У матеріалі показали світлини з соцмереж Ділана й через це на його особистих сторінках почало збиратись багато людей з негативними коментарями.

Після того, як хлопець вийшов з установи, він подав позов на низку видань й у країні прийняли відповідний закон.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...