Реклама

🎓 Мобільна розробка і тестування — у КПІ з’являться нові курси від Genesis

КПІ ім. І. Сікорського та ІТ-холдинг Genesis створять нові освітні програми та інфраструктурні проєкти, щоб навчати студентів актуальним технологіям.
Čytaty latynkoju
🎓 Мобільна розробка і тестування — у КПІ з’являться нові курси від Genesis
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🎓 Мобільна розробка і тестування — у КПІ з’являться нові курси від Genesis
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
КПІ ім. І. Сікорського та ІТ-холдинг Genesis створять нові освітні програми та інфраструктурні проєкти, щоб навчати студентів актуальним технологіям.

З вересня студенти Факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) почали вивчати нові дисципліни — мобільну розробку на iOS і тестування програмного забезпечення. Викладачами стали топменеджери Genesis. Вони поділяться практичними знаннями та залучать студентів до роботи над реальними бізнес-завданнями. З другого семестру стартують й інші курси — розробка ігор і робота з архітектурою високонавантажених систем.

На Факультеті інформатики та обчислювальної техніки ми створюємо такі умови, щоб студенти могли отримувати актуальний практичний досвід без відриву від навчання у виші. Для цього, згідно з досвідом найкращих світових університетів, ми розбудовуємо дослідницький Хаб, Роботодром і Смарт-парк. Це потужна R&D-база з менторами провідних технологічних компаній України. Завдяки підтримці активної IT-спільноти ми зможемо реалізувати справді унікальний для України проєкт.

Олена Халус, заступниця декана ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Читайте також: 🎧 Усе, чого хочеться: огляд навушників Logitech G435

Освітня програма з розробки застосунків покриває повний цикл роботи над продуктом — від задуму до повної реалізації прототипу. Студенти вивчатимуть не лише мову програмування Swift, а й архітектуру, інтерфейси, основи роботи з даними, розвиток та підтримку коду після релізу продукту.

Курс із тестування розкриває особливості тестування веб- і мобільних застосунків та включає багато лабораторних робіт. Окрім мануального тестування студенти освоять й автоматизацію, що зазвичай нетипово для вишів.

ФІОТ — один із найбільших факультетів країни, де сконцентровані інженерні таланти. Ми хочемо поділитися зі студентами практичним досвідом, щоб вони розвивали власні напрацювання ще з університету, засновували стартапи і таким чином долучалися до розбудови сильної технологічної екосистеми в Україні.

Олексій Ніщик, керівник напряму освітніх проєктів в Genesis

Факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського щороку готує понад три тисячі спеціалістів у галузі програмування. На базі факультету функціонує інноваційний хаб, у якому студенти можуть створювати власні R&D-проєкти. Цього року КПІ ім. Ігоря Сікорського долучиться до міжнародної технологічної конференції Web Summit в Лісабоні, де на українському стенді презентує напрацювання студентів Факультету інформатики та обчислювальної техніки — HumanBot та прототип робота-ресепшіоніста.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...