Реклама

🤖 8 ідей використання голосових ботів у різних галузях

Голосові боти — нова технологія, яку використувують у різних сферах: від освіти та продажів до держзакупівель. Які можливості дає цей інструмент?
Čytaty latynkoju
🤖 8 ідей використання голосових ботів у різних галузях
 1. Головна
 2. Техно
 3. 🤖 8 ідей використання голосових ботів у різних галузях
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0
Голосові боти — нова технологія, яку використувують у різних сферах: від освіти та продажів до держзакупівель. Які можливості дає цей інструмент?

Технології на базі штучного інтелекту активно використовуються в бізнесі. Голосові роботи — помічники продажників та маркетологів. За годину вони здатні обдзвонити телефонну базу на кілька тисяч номерів та одночасно оновити й сегментувати її. Їх використовують, коли потрібно провести опитування, запросити учасників події, повідомити деталі замовлення і просто нагадати про компанію чи бренд.

Що вміє голосовий робот?

 1. Відповідати на типові запитання, надавати довідкову інформацію.
 2. Звертатися до клієнта на ім’я.
 3. Дізнаватися та записувати дату, час та інші деталі.
 4. Розуміти, про які саме товари та послуги говорять клієнти.
 5. Автоматично синхронізуватися з базою даних та сортувати їх за певними принципами.
 6. Оновлювати дані в CRM.

Загалом розумний бот може опрацювати приблизно 70 % дзвінків і йому сміливо можна довіряти холодні обдзвони, технічне та сервісне обслуговування, збір зворотного зв’язку тощо. Розповідаємо, як використовувати їх в різних галузях.

1. Банки, фінанси, страхування

Фінансові послуги — це не тільки «впарювання» мікрокредитів. Серйозні фінансові установи через голосового бота можуть розповідати про дійсно вартісні послуги, консультувати клієнтів, допомагати їм підвищувати рівень фінансової грамотності, контролювати стан рахунків або особистих кабінетів.

2. Управління персоналом

У світі HR голосовий робот частково закриє завдання в пошуці персоналу. Він обдзвонить потенційних кандидатів, оновить дані про їхнє професійно-соціальне становище, запросить на співбесіду, нагадає про неї та повідомить результати.

3. Продаж послуг та товарів онлайн

Програма автообдзвона може шукати нових та повертати старих клієнтів, інформувати їх про важливі зміни, знижки та робити персоналізовані пропозиції. Не забувайте про товари та послуги, якими покупці користуються на постійній основі та мають періодично оновлювати: контактні лінзи, зимові чи літні шини, абонемент до спортзали, підписку на професійне видання тощо.

4. Туризм

Навчіть розумного бота збирати інформацію, шукати оптимальні варіанти, бронювати готелі і квитки — це стане в пригоді в пікові сезонні періоди.

5. Служби доставки й таксі-агрегатори

Делівері-компанії можуть телефоном повідомляти клієнтам про статус їхніх замовлень, нові послуги, різні тарифні плани, збирати відгуки, а також проводити первинне телефонне інтерв’ю з кандидатами на посаду водія чи кур’єра.

6. Організація івентів

Голосовий робот одночасно телефонує на тисячі номерів (якщо мова йде про Olenka.ai, то ця програма обдзвонює 12 000 контактів за годину). Швидке опрацювання та сегментування бази дозволить менеджерам швидко почати працювати з гарячими лідами та вести їх до купівлі квитків. Пізніше робота можна використовувати для нагадувань, анонсів тощо.

7. Агросектор

Налагодження комунікації в агросекторі — справа не проста: єдиної бази господарств немає, багато хто з фермерів не користується інтернетом. Телефонний автообдзвон — хороше рішення, коли питання закупівлі чи продажу продукції термінове. Наприклад, коли переробна компанія шукає сировину або виробнича — кому продати техніку, запчастини чи послуги з ремонту.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...