Реклама

Що таке programmatic-реклама та її головні переваги

Čytaty latynkoju
Що таке programmatic-реклама та її головні переваги
  1. Головна
  2. Техно
  3. Що таке programmatic-реклама та її головні переваги
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Programmatic реклама набирає популярності у всьому світі. Згідно з доповіддю Бюро інтерактивної реклами (IAB), загальна частка витрат на programmatic зросла на 54% з 2015 по 2019 рік. У 2020 році ця цифра досягла майже 70%, повідомляє Statista.

Прозорість, широке охоплення та релевантність – ось головні переваги programmatic реклами, але що стоїть за цим терміном і чому саме такий спосіб закупки медіареклами домінує на ринку цифрового маркетингу? Пояснює Анджела Руденко, керівниця Admixer Academy.

fd1W2AvN9hiXpQqrkK3MgsGNzlpFeOycQx0R_2FSVzYgyjU9lwU_49TD1-WMjt8HawwCugTBovZvQtIPgfcOyX7LDRbHeAW8TCUIt8vT70vfWXTpnerwIvDYz8IUat93oIaLHWo8=s0

Programmatic. Що це таке?

Якщо говорити доволі загальними категоріями, programmatic — це автоматизований спосіб покупки медіареклами за допомогою технологічних платформ та алгоритмів, з подальшим показом оголошень потрібній людині в потрібний час та на релевантному ресурсі. Причому, на відміну від реклами у соціальних мережах, завдяки programmatic, рекламні оголошення можна розміщувати на безлічі додатків, подкастів, DOOH-платформ та сайтів, виходячи за межі аудиторії певної платформи.

Придбати рекламні покази можна двома способами: домовляючись з майданчиком напряму, або за допомогою аукціону RTB-моделі (Real Time Bidding). В такому випадку рекламодавці роблять ставки за допомогою програмного забезпечення, а транзакції виконуються за секунди. Завдяки такій швидкості аукціон називають торгами у реальному часі.

Головні переваги programmatic-реклами

Покращені можливості таргетингу

Programmatic-платформи дозволяють працювати як з власною датою, так і з інформацією, отриманою від третіх сторін. За допомогою технологій programmatic легше сегментувати аудиторію та задавати точніші налаштування таргетингу, що робить його більш прицільним, орієнтованим не лише на потрібних користувачів, але й показ реклами у правильному контексті та в потрібний час.

Безпека бренду

Programmatic дозволяє задавати певні параметри під час налаштовання рекламних кампаній, які гарантують показ реклами лише на безпечних майданчиках. Ви можете бути впевнені, що оголошення не буде розміщене на сумнівних ресурсах чи поруч з небажаним контентом, який може зашкодити репутації бренду. Наприклад, контент, що пропагує екстремізм або порносайти.

Точніше вимірювання

Рекламодавці можуть слідкувати за ефективністю кампаній та окремих оголошень майже в режимі реального часу, та бачити, де показується оголошення та який рівень зацікавленості воно отримує. Ці дані можна використовувати для оптимізації налаштувань або реінвестування бюджету. Ефективніші та точніші можливості вимірювання дозволяють отримати цінні звіти та інсайти, і для цього не потрібно чекати завершення рекламної кампанії.

7a0PRnMwYGhRmhLaBBTfy-vGTTYOkBbDZ6LlLrt6MUAfGtHXZfFtgB8MByBPmV6fvu3lPiKspB6trUKLM-LNF1KKdCH_-W8NRWPHY3Ngz_PU_dX_2HCYTvXWMJdhrcqRJawhNjJ3=s0

Вища рентабельність інвестицій

Programmatic реклама дозволяє максимально ефективно використовує рекламний бюджет, орієнтуючись на потрібного клієнта в потрібний час. Завдяки алгоритмам, оголошення розміщується там, де воно буде найбільш дієвим, базуючись на історії пошуку клієнта, його профілю в інтернеті та пошуковій діяльності. Це допомагає витрачати бюджет на покази лише потенційним клієнтам, а не людям, які зовсім не зацікавлені.

Programmatic реклама також має вищі показники кліків та коефіцієнт конверсії. Завдяки точності налаштувань та розширеним інструментам таргетингу, вона допомагає потенційним клієнтам краще познайомитися з компанією та її продуктами на всіх етапах Customer Journey та провести їх далі по воронці продажів.

Programmatic-реклама не лише перетворюється на світовий стандарт, але й змінює спосіб взаємодії брендів зі споживачами. Завдяки персоналізованому підходу та покращеним можливостям таргетингу, цей тип рекламної закупки дозволяє збільшувати кількість конверсій, потенційних клієнтів та результативність реклами, а також максимізувати повернення інвестицій.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...