Реклама

🤪 Ілон Маск знову твітить Reface. Що цього разу? 

Čytaty latynkoju
wallpapercave.com
🤪 Ілон Маск знову твітить Reface. Що цього разу? 
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🤪 Ілон Маск знову твітить Reface. Що цього разу? 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Ілон Маск відомий своїми постами у Twitter, які можуть як обвалити акції компанії, так і зробити її популярною. Уже вдруге підприємець запостив у своєму Twitter контент зроблений в українському додатку Reface. Всього за дві години твіт набрав понад 42 000 лайків. Кількість підписників Маска — 58M читачів.

Відео, яке запостив Ілон Маск, створене за допомогою нової функції Reface — анімації лиць, яку команда запустила два місяць тому. Вона дозволяє анімувати будь-які зображення, картини, фото з обличчям і накладати музику. У твіті намальований портрет Ілона маска ожив та співає.

У 2019 Ілон Маск уже ретвітив контент з Reface, який спершу став віральним у Reddit, а потім і в соціальній мережі Twitter. За допомогою додатку Reface Маск наклав своє обличчя на фото актора Двейна Джонсона під ніком Гора. Ілон додав підпис «Так, я трохи качаюсь». Пост зібрав майже 700 тисяч вподобань та понад 100 тисяч поширень.

Головний офіс стартапу розташований у Києві й зараз команда налічує 200 людей. Reface активно наймає iOS розробників для запуску нової функції та роботи над соціальною мережею

Про Reface

Reface — один з найвідоміших українських додатків, який дозволяє за лічені секунди вставити своє селфі у відео зі знаменитостями й не тільки. Створений у 2020 році стартап визнаний додатком року за версією Google Play. У серпні Reface став номер один додатком в американському App Store, випередивши TikTok та Instagram. Додаток залучив $5.5M інвестицій від провідного венчурного фонду Andreessen Horowitz. Серед користувачів Reface — Elon Musk, Snoop Dogg, Miley Cyrus, Britney Spears, Justin Bieber, John Legend, Joe Rogan та інші.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...