Apple Design Awards — це щорічна премія, де обирають найкращі застосунки на iOS і Mac OS X від незалежних розробників. Цього року переможців обирали у шести номінаціях.
Переможці
- Інклюзивність:
HoloVista — це гра головоломка у якій ви граєте за архітекторку Кармен, до якої звернулась загадкова контора із дещо дивним замовленням. За допомогою камери треба дослідити будинок у якому багато секретів, які стосуються навіть самої героїні.
Voice Dream Reader — застосунок, який може читати текст вголос. Він може зчитувати текст практично будь-якого цифрового формату — від сайтів до PDF файлів. Програма підтримує більш ніж два десятки мов і має безліч налаштувань. На жаль, підтримки української мови наразі немає.
- Захоплення та розваги:
Little Orpheus — гра платформер про космонавта, який досліджує не космос, а середину Землі. У дослідницькій капсулі він вирушає у жерло згаслого вулкана й врешті знаходить загублений світ.
Pok Pok Playroom — гра для дітей різного віку, у якій вони можуть досліджувати світ та навіть експериментувати з багатьма деталями зовсім іншими методами.
- Інтерактивність:
Bird Alone — у грі змінюється графіка та музика в залежності від погоди, пори року чи часу доби в реальному світі. Гра використовує багато інших застосунків, наприклад, месенджер — туди можуть надходити повідомлення відповідно до сюжету чи подій.
CARROT Weather — застосунок для прогнозу погоди з унікальним оформленням. Можна не лише дізнатись, якою буде погода, але й отримати декілька цікавих фактів на найрізноманітніші теми.
- Соціальний вплив:
Alba: A Wildlife Adventure — гра, у якій користувачеві треба захищати навколишнє середовище від забудовників нового готелю. У грі ви будете рятувати диких тварин, прибирати сміття та всіляко розвивати заповідник. За кожну завантажену копію гри розробники саджають одне дерево, аби відновити ліси Мадагаскару.
Be My Eyes — це застосунок, який допомагає сліпим та людям зі слабким зором розпізнавати об’єкти, добираючи помічників-волонтерів з різних країн світу і використовуючи камеру. Наразі у програмі зібрали вже 300 тисяч людей із вадами зору та понад 4,5 мільйона волонтерів більш ніж з 150 країн світу.
- Візуальне та графічне оформлення:
Genshin Impact — це гра у жанрі Action/RPG з відкритим світом. Сюжет гри відбувається у казковому світі, де кожен гравець може розвивати свою власну історію — виконувати квести, досліджувати світ та багато чого іншого. Детальніше про гру та її успіх можна дізнатись у нашому матеріалі.
Loóna — застосунок для покращення сну. У програмі зібрали різноманітні засоби для релаксації: розслаблюючі дії, заспокійливі історії та звукові ефекти для створення відповідної атмосфери.
- Інновації:
League of Legends: Wild Rift — гра для ПК, яку переробили спеціально для смартфонів. Мобільна версія є цілком зручною й дозволяє повноцінно насолодитись ігровим процесом.
NaadSadhana — це застосунок, який дозволяє музикантам будь-якого рівня зробити повноцінний запис. Штучний інтелект аналізує спів й може повідомляти про певні помилки. Також нейромережа може створює відповідний акомпанемент до пісні, аби вийшов повноцінний запис.
Детально ознайомитись з переможцями та переглянути фіналістів Apple Design Award можна за посиланням.