Як дізнатися електронну пошту: інструкція з пошуку email

Čytaty latynkoju
Як дізнатися електронну пошту: інструкція з пошуку email

Важко приховати особисту інформацію в сучасному інформаційному просторі, саме тому знайти електронну пошту не виглядає проблемою. Це може знадобитись з багатьох причин, наприклад, менеджери з продажу планують запускати новий товар на ринок чи маркетологи шукають шляхи розвитку. Звісно є і ті, кому база email необхідна для «холодних» спам-розсилок, проте такий спосіб реклами не приводить ні до чого доброго, окрім втрати довіри до компанії.

Виходить, що для того аби зрозуміти, як знайти електронну пошту, слід визначитись із ціллю даного пошуку. Якщо треба знайти мейл людини для ведення переговорів чи скласти базу контактів для запуску рекламної кампанії. В будь-якому випадку наші рекомендації точно допоможуть. У статті будуть запропоновані робочі способи пошуку email з допомогою різних методів та інструментів.

Як знайти електронну пошту людини

Все дуже просто, якщо йдеться про пошук певного власника сайту чи експерта. В цьому випадку варто лише зайти на розділ із контактами та знайти email чи список доступних адрес. Взагалі є безліч нескладних варіантів пошуку електронної адреси, проте після завершення статті, ви чітко зрозумієте, що більшість із них взагалі непотрібні та займають занадто багато часу та сил.

  • Пошук контактів вручну — найпростіший (на перший погляд) варіант. Просто заходите на сайт компанії, у розділ «Контакти» та знаходите необхідний мейл. Навіть, якщо немає контактів потрібної людини, але вона точно працює у цій компанії, то завжди можна написати на загальний email з проханням надати необхідні дані.
  • Спробувати підібрати адресу за шаблоном. Мова йде про варіант, коли у вас є кілька мейлів з однієї компанії, але не має контактів потрібної людини. Тоді слід виявити, за яким шаблоном зареєстровані інші співробітники та спробувати співставити дані. Приміром, є адреси трьох колег і усі розпочинаються прізвищем, а далі @ і корпоративна пошта ([email protected]). Тоді можна передбачити, що необхідна пошта складається з прізвища потрібної людини та корпоративної пошти (проте переконайтесь, що там немає людей з однаковими прізвищами).
  • Пошук по базі Whois, якщо шукаєте власника сайту. Для цього у базі слід пробити доменне ім’я, проте інформація може бути закритою або для реєстрації був використаний окремий email, який не використовують для інших цілей.

Шукайте адресу електронної пошти в соціальних мережах

Було б дивно, якби у соціальних мережах не було можливості пошуку контактної інформації, саме тому не слід забувати про цей варіант, як легко знайти електронну пошту. Давайте трішки детальніше.

  • Facebook — популярна мережа, яка є відмінним місцем для пошуку email. Зазвичай при налаштуванні сторінки, люди досить охоче заповнюють інформацію про себе, практично одразу забувши про це. Такий варіант відмінно підходить для тих, хто полює на електронну пошту;
  • Twitter — ще одна соціальна мережа, де зареєстровано велика кількість читачів. Якщо відоме ім’я користувача, то дізнатись чи вказував він свій мейл досить просто. Перейдіть у форму розширеного пошуку та у полі «Всі з цих слів» введіть at і dot. Потім введіть нік користувача і запустіть пошук. Є велика ймовірність отримати позитивний результат.

Запит Google для пошуку електронної пошти

Пошукові системи в наш час можуть допомогти практично з будь-якими питаннями, у тому числі з пошуком електронної пошти певної людини чи компанії. Спробуйте вводити повне ім’я людини, при цьому додаючи слова «пошта», «email», «контакти» чи «зв’язатись з». Якщо ж є інформація про сайт потрібної людини, тоді напишіть у Google «site:назва_сайту та ім’я». Хоча зазвичай достатньо першої спроби, адже дуже важко уникнути введення пошти, хоч кудись, де інформація відкрита для інших.

Сервіси автоматичного пошуку email

1. Універсальний інструмент Email Finder від Snovio — це можливість за лічені хвилини знайти будь-які необхідні адреси. Після реєстрації та встановлення Email Finder відкриє перед користувачем різні варіанти пошуку. Він дозволяє виконати «Пошук за списком доменів», «Пошук профілю компанії», «Пошук за профілями у соцмережах», «Пошук email-адрес за списком», «Пошук за фільтрами».
Дуже зручним для тих, хто має необхідність шукати адреси прямо на сайтах, є розширення Email Finder для Chrome. Його просто слід активувати на обраній сторінці та легко знайдете усі електронні адреси на цьому домені. Також можна збирати адреси прямо на сторінках пошуку чи у профілях в соціальних мережах.

Сервіс Snovio також пропонує багато корисних функцій, зрозумілий інтерфейс та доступні ціни. Для тих, хто реєструється доступна безкоштовна підписка, що пропонує 50 кредитів щомісяця. Якщо необхідно більше кредитів для пошуку контактів, то слід розглянути платні тарифи.

2. VoilaNorbert — досить популярний у світі сервіс для пошуку Email. Для цього достатньо зайти на сайт та ввести ім’я і прізвище людини, яку шукаєте. Використовуйте транслітерацію та натисніть кнопку «Work for me, Norbert». При успішному пошуку, перед вами з’явиться віконечко з електронною поштою.

Цей сервіс також має безкоштовну версію, яка дозволяє виконувати пошук до 10 контактів за добу. Якщо ж цього мало, то тарифи стартують від $5/годину користування с необмеженою кількістю запитів або ж $0,25 за кожен мейл. Тобто для маркетологів чи менеджерів, яким постійно потрібно виконувати пошук електронних адрес, сервіс Snovio буде набагато вигіднішим.

3. Email Hunter — відомий сервіс пошуку Email на сайті. Він доступний у двох формах, як веб-версія та як розширення для Chrome. Слід ввести назву сайту компанії, яка цікавить та Email Hunter просканує його на наявність електронної пошти, показавши результат одразу. Якщо скористатись розширенням, то процес ще простіший – заходите на потрібний сайт, натискаєте на розширення (у правому верхньому куті) та отримуєте усі мейли, що знайдено на сайті.

Для використання цього сервісу не потрібна реєстрація, але пройшовши її, можна використовувати розширені функції. Так, можна виконувати 200 пошукових запитів на місяць та одразу перевіряти актуальність пошти. Проте є і платні тарифи для більшої кількості запитів, які стартують від $49/місяць.

Як бачите, пошук персональних даних, таких як Email, в глобальній мережі є можливим, але він займає достатньо часу та зусиль. Проте з допомогою універсальних сервісів легко знайти, як електронну пошту однієї людини, так і зібрати цілу базу контактів для створення комерційної розсилки. Для цього знадобиться невелика кількість інформації та інструменти, про які ми писали вище. Які саме обрати, вирішувати виключно вам, опираючись на потреби компанії. Але зверніть увагу на доступні універсальні варіанти, як сервіс Snovio, які вирішують безліч задач та прості у використанні.