✍🏻 Twitter презентував новий дизайн стрічки новин — більші зображення

Čytaty latynkoju
✍🏻 Twitter презентував новий дизайн стрічки новин — більші зображення

Новий дизайн у Twitter

Нещодавно у Twitter оголосили про тестування нового дизайну дописів у стрічці новин. Оновлення матиме нове зображення для світлин — їх показуватимуть повністю. Наразі фото у стрічці автоматично обрізають, а побачити повністю його можна буде тільки якщо відкрити його.

Варто зазначити, що відображення повних фото буде з урахуванням масштабу під інтерфейс пристрою. Коли саме з’явиться нововведення ще невідомо — зараз лише етап тестування нової функції серед обраних користувачів з деяких країн.

Новий дизайн у Twitter

Як зараз та як буде

Тестування проходить лише серед власників iOS тому можна очікувати, що спочатку повністю відображатимуть фото саме на цій платформі й вже з часом така можливість з’явиться і на Android.

Читайте також: 🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією

Крім того, Twitter тестує підтримку для зображень у якості 4К.

У соцмережі пояснили, що з кожним днем стає все більше й більше місць з підтримкою 5G мережі, тому можна дозолити користувачам переглядати світлини у найкращій якості. Раніше усі зображення проходили додаткову обробку, аби зменшити їхню вагу, однак з оновленням можна буде обирати, як саме ви хочете переглядати контент — у кращій якості чи зменшеній.