👓 Sony анонсувала нове покоління VR-шолому для PlayStation 5 

Čytaty latynkoju
👓 Sony анонсувала нове покоління VR-шолому для PlayStation 5 

VR-шолом для PlayStation 5 

Компанія Sony анонсувала новий VR-шолом спеціально для PlayStation 5. Прилад можна буде під’єднати за допомогою лишень одного дроту, на відміну від минулого покоління, де був цілий процесорний блок, що міг дещо заважати під час гри.

Крім того, новий VR-шолом матиме окремий контролер — це буде цілком інший геймпад, однак він все ж матиме деякі функції від контролера DualSense.

Одна з інновацій — це наш новий VR-контролер, який отримає деякі особливості DualSense і буде особливо ергономічним. Це лишень один з прикладів тієї технології майбутнього, яку ми розробляємо, аби реалізувати наше бачення абсолютно нового покоління VR-ігор

Повідомлення у блозі PlayStation

Наразі VR-шолом знаходиться на стадії розробки й за словами віце-президента PlayStation Хідетака Нішіни на повноцінний реліз не варто чекати цього року.

Читайте також: 🎮 Вийшов «симулятор власника PS5» — якщо ви ще не хочете купляти нову консоль

Компанія розробила VR-шоломи у 2016 році. З того часу вони продали більш ніж п’ять мільйонів пристроїв.

Головною особливістю цього приладу є те, що можна грати у відеоігри з доповненою реальністю. Наразі на PlayStation 4 вже є більш ніж 500 таких ігор, серед яких є: No Man’s Sky, The Elder Scrolls V, Marvel’s Iron Man та багато іншого.

Крім того, за допомогою віртуальної реальності на PlayStation можна відвідати Африку, підводний світ, Чорнобиль та навіть декілька популярних концертів.