💁🏼‍♀️ У Києві планують створити інклюзивний чат для анонімного спілкування людей

Čytaty latynkoju
💁🏼‍♀️ У Києві планують створити інклюзивний чат для анонімного спілкування людей

Анонімний чат Otio

Незабаром жителі столиці та її околиць матимуть можливість спілкуватися інкогніто в анонімному чаті Otio.org.

У чаті можна знайомитися з людьми, шукати друзів та однодумців. Сервісом зможе користуватись широке коло користувачів — від підлітків до літніх людей. Важливо, що після завершення діалогу вся інформація автоматично видаляється, що забезпечує захист конфіденційності для учасників.

Крім того, сайт матиме спеціальну версію для людей із вадами зору, щоб надати і їм змогу також долучитися до активного спілкування та покращити якість свого життя. Наразі проєкт запущено у версії бета-тестування.

Анонімний чат Otio

Читайте також: 🪳 Зоопарк в США пропонує назвати таргана ім’ям вашого колишнього та згодувати його птахам

Авторкою проєкту є Олександра Ягода, яка дізналася про сервіси анонімного спілкування зовсім випадково.

Дівчині ідея такого спілкування з людьми, про яких майже нічого не знаєш і які так само нічого не знають про тебе, здалася цікавою альтернативою проведення вільного часу, особливо тепер, коли у світі вирує пандемія.

Анонімний чат Otio

А ще це допоможе почуватися вільніше в обговоренні різних тем, знаходити підтримку та неочікувані розв’язання проблем.

Окрім пошуку співрозмовників учасники чату зможуть аналізувати актуальні події свого міста чи ділитися важливими новинами.

Нині у команді винахідників чату працює четверо людей: засновниця й адміністраторка проєкту Олександра Ягода, контент-менеджер, копірайтер та графічний дизайнер. Наразі команда шукає спеціаліста зі знанням веб-доступності інтернет-сайтів (Web Accesability) та веб-програміста. Додаткова інформація про команду доступна за посиланням.