😱 «Твій пеніс тепер мій»: хакер дистанційно зламав пояс вірності для чоловіків та вимагав гроші

Čytaty latynkoju
😱 «Твій пеніс тепер мій»: хакер дистанційно зламав пояс вірності для чоловіків та вимагав гроші

Хакери взяли пеніси у полон

Qiui Cellmate — це розумний пояс вірності для чоловіків. Цей пристрій має особливий попит серед поціновувачів BDSM — гаджет вдягається на статевий орган й унеможливлює будь-яку ерекцію. У заблокованому стані не можна зняти пристрій — це можна зробити за допомогою спеціального застосунку для смартфона.

Саме дистанційне керування Qiui Cellmate й стало його головною проблемою — хакери отримали доступ до API програми й почали «контролювати пеніси інших людей».

Пристрій Qiui Cellmate

Пристрій Qiui Cellmate

Читайте також: 🦹🏼‍♂️ «Сучасні Робін Гуди»: хакери витратили криптовалюту на благодійність

За словами одного з власників гаджету, він отримав повідомлення, що «його пеніс захопили у полон», однак йому поталанило, оскільки він не мав свій пристрій на собі.

Хакери вимагали переказати 0,02 BTC (приблизно $750) на їхній рахунок, аби розблокувати пристрій. Ба більше, злочинці могли отримати доступ до місцеположення власників Qiui Cellmate та багатьох інших персональних даних.

Про уразливість пристрою стало відомо ще у червні минулого року. Тоді розробники запевнили, що їхній гаджет є цілком безпечним й не варто перейматись. Однак вони покращили безпеку лише нових моделей, а вже придбані Qiui Cellmate могли нести небезпеку.