🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

Čytaty latynkoju
🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

Depositphotos Music

Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі доступний величезний вибір роялті-фрі аудіотреків, які можна використовувати для онлайн- та офлайн-проєктів.

Новий розділ з музичними треками й звуковими ефектами, орієнтований на творців діджитал-контенту, вже містить понад 290 000 аудіофайлів без ліцензійних відрахувань. До запуску розділу фотобанк Depositphotos уклав контракт з відомою музичною студією Sound Ideas, яка співпрацювала з Lucasfilm, Turner Entertainment, Twentieth Century Fox, Warner Bros. та ін.

Як зазначила CMO Depositphotos Аліна Волчек, аудіо допомагає створити емоційний зв’язок і підкреслити індивідуальність бренду.

Стрімко розвивається голосова комерція, зростає популярність подкастів. Використання музики у проєктах дозволяє експериментувати з форматами контенту й приваблювати ширшу аудиторію. Ми у Depositphotos постійно створюємо нові інструменти й можливості, щоб допомогти своїм клієнтам втілити будь-які ідеї

Аліна Волчек, CMO Depositphotos

Спеціально для цього розділу був створений розширений набір фільтрів, який дозволяє шукати аудіофайли й звукові ефекти за жанрами (поп, рок, танцювальний та інші), категоріями (емоції, їжа і напої, природа, інтерфейс та інші), ключовими словами, настроєм, тривалістю треку й автором.

Читайте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії

Крім великого вибору, компанія пропонує користувачам доступні тарифні плани: безлімітні завантаження за $19 у місяць або $199 на рік.

Щоб знайти музику на Depositphotos, потрібно перейти в однойменний розділ на сайті (у верхньому меню на головній сторінці) або ввести ключове слово в поле пошуку, обрати категорію «Музика» у меню і вибрати відповідні аудіофайли.

Дізнатися більше про те, як і навіщо використовувати аудіо в маркетинговій стратегії й комунікації бренду, можна за посиланням.