🎨 Design business: в Україні створили міжнародну платформу для дизайнерів

Čytaty latynkoju
🎨 Design business: в Україні створили міжнародну платформу для дизайнерів

Платформа Design business

Розробила сайт Design business діджитал та брендингова агенція з України Commercial Magic. Платформа має багато корисної інформації для дизайнерів з різноманітних ресурсів.

На сайті можна ознайомитись з:

  • переліком креативних студій та дизайн агенцій. Наразі вже представлено 374 компанії
  • списком заходів — онлайн та офлайн виставки, конкурси та лекції
  • подкастами від відомих представників індустрії. Вже є запис з Сетом Годіном «Навчитись ризикувати, бути щедрим і чинити галас» та подкаст Дерека Кедізора з Wix про роботу письменників та дизайнерів разом
  • корисними статтями. Наразі їх збирають з тематичних сайтів, але вже згодом додадуть авторські матеріали

Головна сторіка платформи

Як зазначив засновнк платформи Олександр Бадовський, одна з головних цілей сайту, аби вся інформація для дизайнерів була доступною та відкритою.

Дизайн Бізнес наразі найбільше схожий на агрегатор всього, що стосується дизайну, його бізнес-складової, етичної частини й всього того, що потрібно мислездатному дизайнеру або власнику студій. Сюди ж входить і безпосередньо список агенцій. Нам здається, що дуже важливо розуміти своє місце в індустрії, отримувати фідбек від спільноти та клієнтів. І ще важливіше, щоб все це було відкритою інформацією.

Олександр Бадовський, Засновник платформи
Читайте також: 🤳 Motivetica 2.0: вийшов застосунок, який мотивує дизайнерів до роботи — якщо вам бракує мотивації

Кожен власник студії може додати обліковий запис своєї агенції. У пошуку можна обирати організації за певними категоріями — Branding, Digital Design & Development, Marketing & Strategy та інші параметри.

Наразі вже представлено шість українських студій: Orchidea, Commercial Magic, Banda Agency, Fedoriv, The Gradient і Bohomaz — branding & communication.

Як додати свою компанію на Design business можна дізнатись за посиланням.