🚲 Harley-Davidson випускатимуть електричні велосипеди — концепт

Čytaty latynkoju
🚲 Harley-Davidson випускатимуть електричні велосипеди — концепт

Велосипеди від Harley-Davidson

Harley-Davidson показали свій перший електровелосипед Serial 1 — його назва походить від найстаршої моделі мотоцикла компанії, яку розробили в 1903 році. Компанія навіть створила окремий підрозділ, який займається розробкою велосипеда.

Очікується, що повноцінний реліз електробайку відбудеться вже навесні наступного року — у березні.

Наразі ще точно невідомо, які характеристики матиме електровелосипед. Harley-Davidson показали лише дизайн байку. За зовнішнім виглядом він загалом нагадує класичний велосипед. Він матиме чорний колір рами, білі колеса та шкіряне сідло пофарбоване у коричневий. Дизайн базується на вигляді першого мотоциклу компанії, на честь якого й назвали велосипед.

Компанія ще не оголосила ціну, очікується, що її назвуть вже 16 лютого, під час повноцінного анонсу.

Ми писали, як через COVID-19 різко збільшилась кількість велосипедистів у Києві? Дослідження: через COVID-19 різко збільшилась кількість велосипедистів у Києві.

Читайте також: 🚲 У Києві встановлять велопарковки біля шкіл

COVID-19 та велосипеди

Згідно з дослідженням громадської організації U-Cycle, кількість велосипедистів у Києві збільшилась у 2,5 раза (з 1 798 до 4 569) в будній день та майже у два рази у вихідні (з 1 943 до 3 675). Підрахунок велосипедистів проводився 9 та 19 вересня на 22-х перехрестях у Києві.

Як зазначають автори дослідження, попит на велосипеди різко збільшився після зупинки громадського транспорту, а після послаблення карантину COVID-19 люди продовжили використовувати їх для своїх ділових поїздок. Також на думку експертів вплинула погода — цього року було сонячно, середня температура восени складала +17-25°C, а рік тому вона була +13-15°C.

Кількість велосипедів

Під час жорсткого карантину у квітні зафіксували найбільшу кількість велосипедистів — 5 431 у будній день. А персональним легким транспортом — електросамокатами, гіроскутерами та моноколесами — у будній день користувалось 1 152 людей, а у вихідні — 665.

На думку експертів U-Cycle ця кількість могла бути більшою, якби у місті було більше спеціально обладнаних доріг для велосипедів.

Цього року загальна кількість жінок на велосипедах зросла на 6%. У будній день 14%, а у вихідний — 18%.

Найбільше їх було на Північному мосту — 182, потім на Пішохідному мосту — 104. У будній 80 на перетині Бальзака/Драйзера Троєщині та 79 — в районі мосту Патона на Русанівці.