🚕 Китай планує остаточно перейти на безпілотне таксі до 2023 року

Čytaty latynkoju
🚕 Китай планує остаточно перейти на безпілотне таксі до 2023 року

Безпілотне таксі у Китаї

Одразу три найбільші китайські компанії WeRide, DiDi Chuxing та AutoX проводять тести сервісу безпілотного таксі. Випробування проходять в двох мегаполісах — Гуанчжоу та Шанхаї. Про це повідомляє «Процес».

Протягом трьох наступних років компанії проведуть повноцінний запуск сервісів таксі, а вже у 2025 році змінять його формат на роботу цілком без людей — на автономне кермування.

Як заявив генеральний директор компанії WeRide Тоні Хан, такими темпами професія таксиста може остаточно зникнути протягом 20 або 30 років.

Роботаксі замінює людську працю на штучний інтелект. Вартість обладнання падає на 20-30% щороку. З іншого боку, людська праця з розвитком економіки Китаю та старінням суспільства втрачає цінність. Протягом 20 або 30 років ми перетворимо професію таксиста в роботу, яка існувала тільки в історії.

Тоні Хан, Генеральний директор WeRide
Читайте також: 🚙 Renault почне збирати автомобілі в Україні на території АвтоЗАЗ

А Цзяньсюнь Сяо, голова компанії AutoX, яка розвивається за підтримки Alibaba, повідомив, що на дорогах Шанхая вже є 100 безпілотних автівок.

Замовити машину можна через спеціальний застосунок і безпілотне таксі самостійно прийде до місця призначення.

Також ми вже раніше писали? В Україні запустять цілодобовий ваговий контроль на дорогах, як в Україні запустять цілодобовий ваговий контроль на дорогах.