🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає

Čytaty latynkoju
🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає

Нова айдентика Prozorro

Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло.

Як пояснюють в самій організації, «суперсила» Prozorro — це вміння об’єднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло.

Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії.

Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний.

У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери.

Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.

Сайт Prozorro

Для ідентифікації організації використовують два види шрифтів:

  • Noir Pro — він виконує більш декоративну функцію у лого
  • Open Sans — його використовують для текстових блоків та заголовків

Палітра кольорів, що ідентифікують бренд, зосереджена довкола чистих природніх відтінків блакитного та зеленого. Кожен колір має своє значення:

Читайте також: 🇺🇦 «Рутенія»: вийде фільм про дизайн української абетки
  • Небесно-блакитний — відкритість та технологічність платформи
  • Білий — простір для взаємодії
  • Чорний – підкреслює та виділяє
  • Зелений колір використовується для ситуативних акцентів

Також ми вже раніше писали? Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно», як Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно».