Philips AVENT: зручний, безпечний посуд для годування малечі

Čytaty latynkoju
Philips AVENT: зручний, безпечний посуд для годування малечі

Особлива увага зазвичай приділяється підбору необхідного для годування приладдя. У цій статті ми розповімо про британську марку Philips AVENT, яка пропонує високоякісну, екологічну, безпечну продукцію, що забезпечує комфортне, здорове харчування малюків.

Сімейні традиції

Спочатку бренд називався AVENT, а заснована марка в 1984 році британцем Едвардом Аткіним. Він якраз став батьком і особисто відчув всі труднощі, які виникають під час використання пляшечок для годування. Виявилося, що всі пропоновані варіанти в повній мірі не справляються з поставленими завданнями. Соски дуже жорсткі, довгі й вузькі, а пляшечки незручні для наповнення. Едвард приступив до розробки власної моделі та виділив три основних функціональних завдання – безпека, зручність застосування, простота догляду.

Здатність нестандартно мислити він успадкував від свого батька інженера Девіда Аткіна, який умів удосконалювати прості, звичні аксесуари. У 1936 році він заснував компанію Cannon Rubber Manufacturers ltd, яка почала виробляти гумові грілки. Сьогодні такий приналежністю складно когось здивувати, але в другій половині 30-х років вони стали справжнім бестселером. Адже для підігріву ліжок застосовувалися незручні керамічні моделі, які доповнювалися спеціальним контейнером з вугіллям і золою. Вони сильно нагрівалися, тому переміщалися за допомогою довгої ручки.

Надалі Девід сміливо експериментує з каучуком і пластиком, а його компанія починає виробляти соски, вироби з гуми, садовий інвентар. Потім управління бізнесом перейшло до його молодшого сина Едварду, який продовжив роботу в цьому напрямку. Візитною карткою нового бренду стали пляшечки з широким горлом, доповнені силіконовою соскою.

Новий власник розширює каталог

Свою нинішню назву Philips Avent марка отримала в 2006 році, після того як її придбав голландський концерн Філіпс. Новий власник з особливою увагою та повагою поставився до традицій бренду, тому його успішний, динамічний розвиток продовжується. Відвідуючи сайт інтернет-магазину Панама https://panama.ua/brand/24307/, ви зможете відслідковувати новинки цієї марки, а ми пропонуємо короткий огляд деяких груп товарів, які входять в каталог Philips Avent:

  • Серія Natural. Ці моделі розроблені для того, щоб чергувати грудне вигодовування з годуванням з пляшечки. Важливі переваги – унікальні пелюстки роблять соску м’якою, гнучкою і пружною, а також сприяють безперервному надходженню молока при годуванні малюка. У серію входять скляні та пластикові варіанти ергономічної форми. Також відзначимо інноваційний подвійний антиколіковий клапан.
  • Пустушки. Виконані з високоякісного силікону, гнучкий загубник з отворами не дратує чутливу шкіру малюка. Окремі варіанти доповнені футляром для зберігання та стерилізації. У 2016-2017 роках в США проводилися спеціальні тести, які підтвердили, що 98% малюків віком від 0 до 6 місяців, а також діти старші від півроку охоче приймають таку пустушку.
  • Стерилізатори. Це компактні прилади, які здійснюють обробку гарячою парою та за 6 хвилин здатні знищити 99% бактерій.
  • Пароварка-блендер. Може виконувати до 4-х різних завдань – розморожування, подрібнення, приготування на пару, підігрів. Всі операції проходять в спеціальній чаші. Крім приладу в комплект входить барвистий буклет з рецептами, контейнер для зберігання дитячого харчування та лопатка.
  • Підігрівачі пляшечок. Для рівномірного розігріву 150 мл молока знадобитися всього 3 хвилини. Модель оснащена зручною функцією розморожування. Вона діє безпечніше, ніж мікрохвильова піч.
  • Набори контейнерів. Пропоновані варіанти відрізняються високим рівнем герметичності, різноманітними формами, доповнені герметичними кришками, які забезпечують збереження дитячого харчування, як в домашніх так і в дорожніх умовах. У комплект також входить ложка та книга рецептів. Кількість контейнерів може бути від декількох штук до двох десятків.
  • Цифрова відеоняня. Система інфрачервоного нічного бачення автоматично вмикається з настанням темноти та забезпечує неперевершену чіткість. Ви можете спостерігати за сплячою дитиною завдяки широкому кольоровому екрану. Робочий діапазон в приміщенні становить до 50 метрів, а поза приміщенням – до 300 метрів. Використання такого приладу – надійний і безпечний спосіб спостереження за малюком в будь-який час доби. Серед додаткових переваг відзначимо наявність енергоощадного режиму, можливість прослухати 5 приємних мелодій для полегшення засинання, зручний батьківський блок, який не вимагає підзарядки протягом 10 годин і забезпечує свободу пересувань.

Понад 30 років бренд Philips Avent полегшує життя мамам з різних країн, успішно поєднуючи інновації з турботою про малюків. Бездоганна репутація та якісне виконання дозволяють цій марці утримувати провідні позиції в своєму сегменті ринку.