📈 В Excel додали функцію для керування фінансами — Money

Čytaty latynkoju
📈 В Excel додали функцію для керування фінансами — Money

Money в Excel

Для того щоб скористатись новою послугою, необхідно синхронізувати ваші банківські рахунки та картки. Вже потім уся інформація після транзакцій та інших витрат буде автоматично переноситись до вашої таблиці, де ви можете детально ознайомитись з поточним станом.

Аби забезпечити безпечну інтеграцію особистих даних, Microsoft використовують агрегатор Plaid, що має доступ до балансу рахунків та інших даних користувача.  Детально дізнатись про особливості роботи компанії можна за посиланням.

Читайте також: 📩 В оновленні застосунку Gmail для смартфонів додали можливість відеоконференцій — Google Meet

Всі витрати розділені за різноманітними категоріями. Щомісяця система генерує звіт у вигляді графіків та діаграм, за допомогою яких можна проаналізувати ваші звички та уважніше контролювати ваші витрати.

Також платформа може попередити користувача, якщо витрати значно вище ніж зазвичай.

Наразі системам працює лише для підписників особистих і сімейних облікових записів Microsoft 365 в США, проте у компанії вже зазначили, що вони планують надати можливість до нової функції й для інших користувачів Excel.

Раніше ми вже писали??‍? Basecamp створив власний email-сервіс — HEY. Хочуть переосмислити пошту, як Basecamp створив власний email-сервіс — HEY. Хочуть переосмислити пошту.