Реклама

🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн

Čytaty latynkoju
🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн

Конкурс від NASA

У рамках конкурсу Entrepreneurs Challenge планують залучити нових розробників, які готові співпрацювати з агенцією. Конкурс відбудеться в три етапи.

Учасники повинні представити документацію з описом технологій та сфери їх застосування. Їм необхідно приготувати презентацію своїх ідей. До другого туру потраплять 20 найкращих груп, що їх відберуть експерти NASA.

Читайте також: 😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад

До останнього, третього раунду допустять десять команд, які отримають до $20 тисяч за свої ідеї. Вони мають надати повний технологічний опис своїх ідей, після чого фіналісти отримають до $80 тисяч кожен.

Переможців оголосять на конференції з інновацій та можливостей, запланованої на кінець цього року.

Розклад конкурсу Entrepreneurs Challenge

Ми хочемо бути впевненими, що не втрачаємо гарні ідеї та внески, які могли б зробити наші потенційні партнери до майбутніх захопливих наукових місій.

Майкл Сіблі, Головний технолог NASA

Конкурс від NASA базується на трьох сферах розробок:

  • Машинне навчання та штучний інтелект для автономних космічних апаратів, наземних роверів, а також для спостереження за Землею і передбачення стихійних лих.
  • Покращення мас-спектрометрії для виявлення життєдіяльності та інших наукових досліджень, з використанням надсучасних приладів, а також з інноваційними технологіями відбору проб.
  • Квантові датчики, що надають високоточну оцінку гравітації, магнітних полів, темної енергії та інших вимірів з метою підтримки науки в NASA.

Термін подачі документів завершиться 26 червня. Детально ознайомитись з умовами конкурсу та подати заявку на участь можна за посиланням.

Раніше ми вже писали? Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт, як Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт.