Samsung Galaxy S20: захопливий світ фото і відео

Čytaty latynkoju
Samsung Galaxy S20: захопливий світ фото і відео

Яскраві фото

Нові Galaxy мають систему трьох камер:

  • ширококутна – оптична система стабілізації OIS, кут огляду 79°;
  • надширококутна – кут огляду вже 120°, що дозволяє знімати чудові панорами, тепер у об’єктив потрапить усе, що потрібно користувачу;
  • з телеоб’єктивом – 64 Мп дозволяють отримувати яскраві та реалістичні знімки навіть після приближення: об’єкти все одно залишаються добре деталізованими.

У найдорожчої моделі цієї серії є також об’єктив DepthVision та можливість збільшення зображення у 100 разів (у перших двох збільшення можливе у 30 разів). У нічний час камера здатна робити декілька фото одночасно, щоб потім поєднати їх у найбільш вдале зображення. До речі, фронтальна камера у двох дешевших варіантах має 10 Мп, а в Ультра – 40 Мп.

Чітка деталізація відео

Відео має дуже високу роздільну здатність – тепер відзняті кадри можна спокійно дивитися та такому великому екрані, як у кінотеатрі. При цьому якість зображення дозволить побачити чіткі деталі. Відеоконтент можна знімати у 8К, що у чотири рази більше, ніж UHD. Такі зміни пішли на користь, бо кожен кадр дуже чіткий і, за необхідності, користувач має можливість зробити із відеофайлу нарізку фото. Світлини вийдуть якістю не гіршою, ніж при режимі «Фото».

Це дуже корисна функція, бо іноді зробити класний кадр у русі майже неможливо: все розмивається та пливе. Зі смартфоном Samsung Galaxy S20 ви можете стрибати, бігти, кататися по підлозі від реготу і зберегти такі цікаві моменти у вигляді фото.

Удосконалений штучний інтелект допомагає стабілізувати відео, ніби ви знімаєте на екшн-камеру. Завдяки стабілізатору зображення надзвичайно плавне. Пам’яті вистачить на великий обсяг фільмів та світлин, тож нічого не потрібно буде видаляти. Внутрішня пам’ять складає до 512 Гб, але є можливість її розширення ще на 1 Тб завдяки MicroSD. Контентом вийде швидко поділитися з друзями через функцію Quick Share.