👨🏻‍🎤 «Від кантрі до блек-металу»: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox

Čytaty latynkoju
👨🏻‍🎤 «Від кантрі до блек-металу»: штучний інтелект навчили робити пісні в будь-якому жанрі — Jukebox

Нейромережі в Jukebox

Компанія OpenAI представила систему, котра працює на базі штучного інтелекту, що може генерувати повноцінні пісні, що мають музику, вокал та навіть текстами. Переслухати готові пісні можна тут. Серед переліку виконавців вже є Pink Floyd, Ramones, Black Sabbath та навіть Біллі Айліш.

Розробники програми Jukebox використали понад 1,2 мільйона музичних композицій різноманітних виконавців для навчання штучного інтелекту системи.

Музична мапа виконавців, що використовували для навчання програми

Читайте також: 🤖 Google використовує штучний інтелект для діагностики хвороб — перші позитивні тести

Програма може імітувати певний музичний жанр або навіть стиль конкретного виконавця. Також розробники зазначають, що програма має відкритий код, тому кожен охочий може долучитись до покращення системи.

Наша програма може створювати пісні будь-яких жанрів: рок, хіп-хоп, джаз та інші. Штучний інтелект імітує мелодію, ритм і звучання найрізноманітніших інструментів, а також вокал, який буде звучати разом з музикою

Розробники Jukebox

Наразі на створення однієї хвилини пісні необхідно витратити майже 9 годин. Проте розробники сподіваються, що скоро вже можна буде користуватись не тільки для імітації пісень, а для повноцінного створення абсолютно нових треків, які не будуть відрізнятись від інших робіт відомих виконавців.

Також ми раніше писали? Корабель зі штучним інтелектом вперше перетне Атлантику, як корабель зі штучним інтелектом вперше перетне Атлантику.