👨🏻‍💻 GitHub став безкоштовним для всіх

Čytaty latynkoju
👨🏻‍💻 GitHub став безкоштовним для всіх

Безкоштовний GitHub

До сьогодні безкоштовно GitHub можна було користуватися лише якщо команда публікує розробки у відкритому доступі. Якщо ж ви хотіли використовувати його для закритої розробки, потрібно було придбати підписку.

Тепер користуватися GitHub можна безкоштовно для будь-яких цілей, навіть якщо ви робите комерційний продукт. Також грошей не візьмуть за доступ до GitHub Actions, платформи для автоматизації у обсязі до 2000 хвилин.

У коментарі виданню TechCrunch, CEO GitHub Нат Фрідман зазначив, що цей крок не пов’язаний з пандемією COVID-19.

Це те, що ми планували зробити і хотіли зробити протягом довгого часу

Нат Фрідман, CEO GitHub

Преміум-підписка

Платним залишиться доступ до просунутих можливостей сервісу, таких як власники коду, ентерпрайз-можливостей та підтримки SAML. Проте, навіть вартість преміум-планів знизилася вдвічі.

Так, командний план коштуватиме $4/міс за одного розробника (раніше — $9), а ентерпрайз — $21 на місяць за одного користувача.

Варто зазначити, що головний конкурент GitHub — платформа GitLab з українським корінням (співзасновник сервісу — Дмитро Запорожець) вже давно працює за схожою моделлю, пропонуючи командам безкоштовний доступ для будь-яких проєктів.

Читайте також про те, що стартап-акселератор Sector X в UNIT.City запустив✍? У Sector X від UNIT.City запустили шість спеціальних програм для стартапів шість безкоштовних програм.