📱 Смартфони, що гнуться двічі: TCL показала прототипи новітніх дисплеїв

Čytaty latynkoju
📱 Смартфони, що гнуться двічі: TCL показала прототипи новітніх дисплеїв

TCL показала два робочих смартфони з гнучким екраном. Один із них складається в двох місцях, а у другого екран самостійно згортається всередину в бічну частину корпусу. 

Гнеться двічі

Перший девайс має три лінії, на яких його можна зігнути. Він може перетворитися зі звичайного 6,65-дюймового смартфона на 10-дюймовий планшет. Також телефон можна просто «зібрати» в один блок, як і будь-який смартфон, але в такому стані ґаджет має вкрай велику товщину, через що його може бути незручно використовувати та носити в кишені.

Компанія підготувала одразу кілька кейсів, коли ця можливість може стати у нагоді. Наприклад, можна почати перегляд відео на апараті в складеному стані, а потім просто розгорнути його: відео автоматично підлаштується під екран. Смартфон може працювати і на двох розгорнутих частинах, що дуже зручно для читання книг.

Смартфон-манускрипт від TCL

По-іншому перевагу гнучого дисплею використовує друга новинка від TCL — він розгортається від країв екрану, немов якесь древнє послання.

У звичайному стані розмір екрану – 6,75 дюйма, у розгорнутому — 7,8 дюйма. Друга частина гнучкого екрана захована в корпусі, і починає витягуватися після натискання на кнопку. Ця технологія поки перебуває на ранній стадії розробки.

Коли розмір екрану змінюється, інтерфейс користувача адаптується до більшого дисплею, надаючи додаткові функції, такі як поділ екрану і багатозадачність.

Коли очікувати вихід смартфонів від TCL

Компанія не поділилася планами на серійне виробництво девайсів, тож наразі невідомо, коли вони зможуть з’явитись у продажу.

Гнучкі дисплеї на ринку

На сьогодні вже існують серійні смартфони з гнучким екраном, проте іншого форм-фактору. Наприклад, Samsung Galaxy Fold використовує великий екран, що згинається всередину, й невеликий екран на зовнішній стороні.

У Huawei Mate X використовується єдиний великий екран, який при складанні залишається зовні.

Також ми раніше проводили?? Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції) експеримент, як мова вашого телефона впливає на налаштування соцмереж та контент, що ви бачите.