☀️ «Світи! Світ — це ти!»: YASNO у своїй весняній кампанії закликає знаходити час для себе

Čytaty latynkoju
☀️ «Світи! Світ — це ти!»: YASNO у своїй весняній кампанії закликає знаходити час для себе

Щоб привітати клієнтів з весною, YASNO пропонує всім охочим взяти участь в інтерактиві «Яким світлом ти сяєш?». Він доступний за посиланням. Також долучитись можна через сторінку у Facebook, на сайті yasno.com.ua або відсканувати QR-код з платіжки за електроенергію.

☀️ Яким світлом ви сяєте

Декілька відповідей на ясні запитання інтерактиву дозволять дізнатись, яким світлом ви сяєте: як зірка, сонце чи квазар? Приємним сюрпризом будуть яскраві анімовані маски, за допомогою яких можна зробити гарні фото для своїх сторінок у соцмережах та поділитись із друзями.

«Коли ми світимось зсередини, то здатні освітити весь світ! Ми розуміємо, наскільки важливо знаходити час для себе. Щодня у своїй діяльності ми вдосконалюємо сервіси, аби наші клієнти могли передати показання, оплатити за електроенергію та отримати консультацію дистанційно, всього за декілька хвилин. Це збереже для вас ще більше часу на улюблені справи», — Віктор Мельников, директор YASNO в Києві.

YASNO

На всіх учасників кампанії чекає ще один сюрприз. Це сім дієвих порад, як знаходити ще більше часу для себе. Дізнатись про них можна у вебінарі «Відшукай своє джерело світла або тайм-менеджмент для щастя». Його компанія підготувала разом із Юлією Бойко, відомою бізнес-тренеркою компанії BogushTime та експерткою з управління часом.

? Про компанію

YASNO — постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях.

YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на електроенергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту.

Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Читайте також про те, як глобальні виклики та загрози створюють інновації♻️ Як глобальні виклики та загрози створюють інновації в Україні в Україні.