📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція

Čytaty latynkoju
📱 Як у Instagram: Twitter теж додає «сторіз» — коли з’явиться нова функція

Fleets — нова функція Twitter

Як повідомляє компанія, вони запустили бета-версію свого власного аналога «сторіз» — Fleets, що дозволяє публікувати контент, що буде доступним лише протягом доби.

Twitter вже почав тестувати цю функцію у Бразилії. Компанія планує перевірити Fleets протягом кількох місяців, перш ніж додати їх в інших регіонах.

Як працюють Fleets

Після тестування користувачі в Бразилії побачать інтерфейс, схожий на «сторіз» Instagram — круглі аватарки профілів з Fleets.

Процес публікації відрізняється від звичних в інших соціальних мережах: Fleets більше орієнтовані на текст, хоча новий формат буде підтримувати аудіо, відео та гіфки.

У Fleets не можна залишити лайк, коментар або зробити ретвіт, але можна буде відправити емодзі.

?s=20

Можна буде завантажувати декілька роликів за раз, а максимальна довжина відео 2 хвилини та 20 секунд. Окрім того, для комерційних аккаунтів буде доступ до майже 10 хвилинних відео.

Головна відмінність Fleets від сторіз Instagram в тому, що всі вони будуть зберігатись у вертикальному положенні.

Тобто щоб переглянути декілька відео однієї людини необхідно буде зробити свайп вниз, а щоб перемкнутись на іншу людину — свайп вліво або вправо.

Як поставилися користувачі Twitter до Fleets

Ми запитали у користувачів Twitter, що вони думають про функції «сторіз».

«Користуватися навряд чи буду, як і навряд чи буду дивитися чужі сторіз. Це можна зробити в інста, навіщо і сюди тикати. До речі в інсті ще можна РЕДАГУВАТИ ПОСТИ, чому б цю ідею не використати»

«Не бачу сенсу в сторез, всі мої одномоментні думки і так в стрічці»

«Абсолютно не подобається. Давайте ще голосові зробимо і взагалі всі соц мережі будуть однакові, але з різним інтерфейсом, дурість»

?s=20

«Сторіс в твіттері досить дивна річ, адже поки щось особливо незрозуміло, ЯК САМЕ це буде виглядати. Щодо користуватися чи ні, я схиляюся радше до того, що мені це не потрібно, адже всі свої так звані істерики я і так пишу в стрічку»

«Ну треба подивитися, в якому форматі воно буде. Взагалі-то можна користуватися, щоб не захаращувати загальну стрічку»

«Не розумію навіщо вони тут. Вони вже і так задовбали всюди»

Також ми раніше писалиУ Twitter можна буде організовувати «твіттершторми» через мобільний додаток, що у Twitter можна організовувати «твіттершторми» через мобільний застосунок.