📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта

Čytaty latynkoju
📱Перший онлайн-курс із мобільної грамотності з’явився на платформі Дія.Цифрова освіта

Курс «Смартфон для батьків» наданий компанією Київстар і містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси.

На презентації нового курсу виступила Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції:

Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, наприклад, додаток Дія, як налаштовувати мобільний інтернет, як спілкуватися з рідними в месенджері, як робити відеодзвінки та слухати музику»

Валерія Іонан, Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

Під час презентації відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів і людей поважного віку, разом вони з’ясували можливості смартфонів і мобільного інтернету.

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно.

Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge. У планах уряду — навчити мінімум 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки.

Також ми раніше писали? Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити про застосунок «Дія», що став доступним для всіх і як  його завантажити.