💳 В одеському трамваї стала доступною безконтактна оплата проїзду

Čytaty latynkoju
💳 В одеському трамваї стала доступною безконтактна оплата проїзду

Як працює оплата

Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести безконтактну банківську картку чи платіжний пристрій до жовтого валідатора та дочекатись звукового й світлового сигналу.

Після підтвердження здійсненої оплати валідатор надрукує чек-квиток. Вартість проїзду становить 5 гривень, будь-які додаткові комісії при безготівковому розрахунку — відсутні.

Лише за перші два тижні роботи у трамваях було здійснено понад 1000 безконтактних оплат банківськими картками та платіжними пристроями.

Як було запроваджено цю ідею

В Одесі перше рішення для безготівкової оплати проїзду Mastercard у партнерстві з Банком Восток та за підтримки КП «Одесміськелектротранс» реалізували у жовтні 2018 року.

На верхній та нижній станціях фунікулера, що знаходиться біля Потьомкінських сходів, було встановлено 4 валідатори для оплати проїзду безконтактною карткою чи за допомогою гаджета з NFC.

За півтора року роботи рішення пасажири фунікулера здійснили понад 40 тисяч  оплат картками з 53 країн світу.

В Україні рішення для безготівкових оплат від Mastercard також доступні у транспорті Києва, Львова, Мукачева, Івано-Франківська та інших міст.

Також ми раніше писали? Українці зможуть переказувати гроші через QR-код, що Українці зможуть переказувати гроші через QR-код.