Реклама

⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google

Čytaty latynkoju
⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google

Google запустила проєкт, у якому покаже, як клімат впливає на історичні пам’ятки. Колекція під назвою Heritage on the Edge буде складатися з понад 50 об’єктів.

Половина з них — це моделі відомих пам’яток, що розташовані у п’яти місцях: у старому та новому Единбурзі, на острові Пасхи, у порту Кілва Кісівані (Танзанія), Чан-Чан (Перу) та у Багерхат (Бангладеш).

Для чого

Google у такий спосіб прагне продемонструвати свій погляд на кліматичні зміни у світі та привернути увагу людей до того, як їхні дії впливають на клімат. Крім цього, якщо з пам’ятками дійсно щось станеться, то збережуться детальні цифрові копії.

Як побачити

Матеріали доступні для завантаження за посиланням. Крім цього, Google розробила дві галереї з доповненою реальністю для смартфонів: про Форт Герез в Танзанії та Мечеть дев’яти куполів у Бангладеші. Згодом в AR будуть з’являтися також інші пам’ятки.

Читайте також про те, що в Україні запустили? В Україні запустили Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.