🔕 Дані 1,2 млрд користувачів Facebook, Twitter, LinkedIn опинилися у відкритому доступі

Čytaty latynkoju
🔕 Дані 1,2 млрд користувачів Facebook, Twitter, LinkedIn опинилися у відкритому доступі

Американський експерт з кібербезпеки Вінні Трой виявив базу даних з інформацією про 1,2 млрд користувачів соцмереж Facebook, Twitter, LinkedIn і Github.

Про це повідомляє Wired.

Що відомо

Файл знаходився у хмарному сервісі Google Cloud, тому неможливо відстежити, хто саме його завантажив. У базі даних не було такої важливої ​​інформації, як паролі, номери банківських карт або коди безпеки.

Facebook

Проте була зібрана інформація з профілів користувачів у Facebook, Twitter, LinkedIn та Github. У базі даних виявили майже 50 млн номерів домашніх та мобільних телефонів, записи з історії працевлаштування в LinkedIn, адреси електронної пошти.

Кому належать дані

Дані, які виявив Вінні Трой, представляються чотирма наборами даних. Три з цих набори були помічені, можливо, власником сервера, який належить компанії з Сан-Франциско People Data Labs. На своєму веб-сайті PDL стверджує, що вона виставила на продаж дані про понад 1,5 млрд людей.

Компанія також продає понад мільярд особистих адрес електронної пошти, понад 420 мільйонів URL-адрес LinkedIn, понад мільярд URL-адрес і ідентифікаторів Facebook і понад 400 мільйонів телефонних номерів, у тому числі понад 200 мільйонів дійсних номерів мобільних телефонів в США.

Twitter

Співзасновник PDL Шон Торн каже, що його компанії не належить сервер, на якому розміщені відкриті дані. Торн уточнив, що, як тільки клієнт отримує від його або іншої компанії інформацію, дані більше не зберігаються на їхніх серверах та повністю переходять під відповідальність покупця.

Видання Wired перевірило дані шістьох людей, справжність зазначеної там інформації підтвердилася. Про свою знахідку Трой також повідомив у ФБР. Через кілька годин, за його словами, хтось відімкнув сервер, база даних стала недоступна.

Читайте також про те, що Facebook розробляє❤️ Facebook розробляє функцію близьких друзів для Messenger у стилі Instagram функцію близьких друзів для Messenger у стилі Instagram.