📡 Мінцифра запустила сайт, де збиратиме дані про швидкість інтернету в українців

Čytaty latynkoju
📡 Мінцифра запустила сайт, де збиратиме дані про швидкість інтернету в українців

Міністерство цифрової трансформації України запускає сайт, який дозволить мешканцям України наповнити мапу інтернету України.

Що відомо

Кожен може розповісти, чи є у нього інтернет та з якою швидкістю він працює. Швидкість з‘єднання визначається автоматично, достатньо лише зайти на сайт та пройти спідтест зі свого комп’ютера чи смартфону. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані.

Також Мінцифра зібрала офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл. Наразі, за допомогою сайту прагнуть цю інформацію перевірити.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---Мінцифра' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-803:8' srcset=Мінцифра width=” height=”676″>

Для чого

Надалі міністерство збиратиме офіційну статистику щодо підключення лікарень та бібліотек. Ця інформація також буде перевірена.

Таким чином, Мінцифра отримає перевірену інформацію про реальне покриття. Користувачі інтернету — покращити якість доступу у своєму регіоні. А оператори отримають дані для розширення та вдосконалення своїх мереж.

Читайте також про те, що електронні водійські права запрацюють? Електронні водійські права запрацюють у середині грудня у середині грудня