Серія інтуїтивної техніки Electrolux: інноваційні функції варильної поверхні SenseFry

Čytaty latynkoju
Серія інтуїтивної техніки Electrolux: інноваційні функції варильної поверхні SenseFry

Функція FrySensor

Завдяки новітньому датчику Fry Sensor ви завжди будете впевнені у відмінному результаті приготування страв. Ця функція підтримує рівномірний температурний режим, що дозволяє заощадити час на регулюванні рівня нагрівання.

Функція Hob2Hood

Інтуїтивна плита від Electrolux підтримує інноваційну технологію Hob2Hood: натисканням однієї кнопки витяжка автоматично підключається до варильної поверхні. Коли починаєте готувати, пристрій вибирає оптимальні налаштування потужності й інтенсивності тяги. Тож ви можете не відволікатися на дрібниці, повністю зосередившись на приготуванні страв.

Індивідуальний таймер

Варильні поверхні мають таймери для полегшення процесу готування кількох страв одночасно. Вибирайте і налаштовуйте індивідуальний відлік часу без зайвих списків меню. Коли процес завершиться, поверхня автоматично вимкнеться.

electrolux

Функція FlexiBridge

Індукційна варильна поверхня SenseFry EIS7548 обладнана функцією FlexiBridge — комбінування зон нагріву. Ви можете обрати один з трьох доступних режимів: 

  • Дві зони середнього розміру. 
  • Маленьку та велику зони. 
  • Одну дуже велику зону. 

Функція Infinite

Індукційна варильна поверхня має конфорки, що підлаштовуються під діаметр посуду для максимально рівномірного прогрівання. У поєднанні з функцією FlexiBridge на поверхні плити можна розмістити не тільки каструлі та сковорідки, але навіть планча —  просто виберіть потрібну конфігурацію. 

Варильна поверхня SenseFry EIS7548 стане вашою помічницею у світ кулінарії ресторанного рівня. Замовляйте інноваційну техніку Electrolux на офіційному сайті компанії — https://www.electrolux.ua/ua/. Тепер готувати можна легко і зручно!