🤖 1+1 media проводить батл між людьми та машинами: як позмагатися з роботом

Čytaty latynkoju
🤖 1+1 media проводить батл між людьми та машинами: як позмагатися з роботом

1+1 media оголосила про проведення батлу між людьми та машинами – «Mind Contest: Люди проти машин». Це проєкт-експеримент, який перевірить гіпотезу про те, що штучний інтелект може протистояти людському та самостійно створювати не менш оригінальний контент.

Як взяти участь

На першому етапі 1+1 media та журі знаходитимуться у пошуку учасників для формування Л-команди — контентмейкерів, що наважаться позмагатися з нейромережею. На основі поданих заявок журі відберуть до 12 учасників, які будуть розподілені у другому етапі на декілька суперкоманд.

Заповнити заявку на участь у проєкті можна до 29 грудня 2019 року за посиланням.

Як проходитиме батл

У другому етапі команди людей та нейромережа будуть працювати над реалізацією власної ідеї. Задача кожної команди людей ‒ створити тізер до власно вигаданого серіаліті, який далі буде змагатися з тізерами ідей, згенерованими нейромережею.

Під час роботи над ідеями та тизерами учасників Л-команд будуть підтримувати й консультувати ментори проєкту.

Ментори проєкту: Світлана Павелецька, директор з маркетингових комунікацій 1+1 media, та Анна Ткаченко, керівник 1+1 Digital та Інновації.

Хто визначить переможця

Третій та фінальний етап проєкту відбудеться 18 квітня 2020 року у Києві, де журі та глядачам батлу представлять тизери, створені Л-командами та нейромережею, але без зазначення авторства. Журі разом із присутніми гостями фінального заходу шляхом голосування оберуть фаворита і лише після цього дізнаються, хто його творець — людина чи машина.

Членами журі проєкту стали: голова журі, керівник «Телевізійного бізнесу» 1+1 media, генеральний продюсер каналу 1+1 Максим Кривицький, головний продюсер розважальних програм каналу 1+1 Ольга Слісаренко, креативний продюсер управління розважальних програм каналу 1+1 Ксенія Чорна, письменниця, сценаристка, співачка, журналістка, телеведуча Ірена Карпа, режисер та кліпмейкер Любомир Левицький.

Команда переможців проєкту отримає фінансову винагороду у розмірі 100 тисяч гривень. У випадку перемоги нейронної мережі кошти підуть на благодійність.

Читайте також про те, що Valve анонсувала? Valve анонсувала продовження Half-Life продовження Half-Life.