🍏 Apple представила перший 16-дюймовий MacBook Pro та анонсувала Mac Pro

Čytaty latynkoju
🍏 Apple представила перший 16-дюймовий MacBook Pro та анонсувала Mac Pro

Apple представила MacBook Pro з 16-дюймовим дисплеєм Retina та оновленою клавіатурою Magic Keyboard. Ноутбук був створений спеціально для розробників, фотографів, науковців та продюсерів.

Характеристики

У ноутбуці встановлено шестиядерні та восьмиядерні процесори Intel дев’ятого покоління. Це дає змогу забезпечувати у 2,1 раза більшу продуктивність, ніж у чотириядерних 15-дюймових MacBook Pro.

Також компанія представила оновлену клавіатуру Magic Keyboard з поліпшеним механізмом «ножиці», який забезпечує швидке натискання клавіш без залипання. На клавіатурі є фізична клавіша Escape, а також встановлена сенсорна панель та Touch ID.

Як виглядає

Яка ціна

Ноутбук оснащений батареєю ємністю 100 Втгод — найбільша за всю історію MacBook. Час автономної роботи збільшився до 11 годин безперервної роботи в інтернеті або відтворення відео з Apple TV.

Ноутбук вже доступний на сайті Apple та в додатку Apple Store. До 17 листопада пристрій з’явиться в офіційних реселерах в США, а згодом у магазинах всього світу.

Вартість – від $2399 у США. Максимальна комплектація — $6099.

TechCrunch

Mac Pro

Також Apple повідомила, що у грудні 2019 року запланований випуск нового Mac Pro та професійного дисплею Apple Pro Display XDR. Комп’ютер отримає процесори Xeon та пам’ять 1,5 ТБ. Mac Pro коштуватиме $5999, а Pro Display XDR – $4999.

Читайте також про те, що Facebook представила? Facebook представила Facebook Pay — платіжна система для соцмереж Facebook Pay — платіжна система для соцмереж.