⌚ Google придбала виробника фітнес-трекерів та «розумних» годинників Fitbit за $2,1 млрд

Čytaty latynkoju
⌚ Google придбала виробника фітнес-трекерів та «розумних» годинників Fitbit за $2,1 млрд

Google домовилася про покупку компанії Fitbit, яка займається виробництвом фітнес-трекерів та «розумних» годинників. Сума угоди складе $2,1 млрд.

Про це йдеться у блозі Google.

Що відомо

На закритті Нью-Йоркської фондової біржі 31 жовтня 2019 року ринкова капіталізація Fitbit склала майже $1,6 млрд. Після оголошення про угоду вартість акцій виросла на 16%.

Fitbit

У Google розповіли, що не будуть використовувати персональні дані користувачів Fitbit для реклами, а також продавати персональну інформацію будь-кому.

Конфіденційність

Віце-президент Google Рік Остерлох розповів, що придбання дозволить компанії інвестувати нові сили в платформу Wear OS, а також вивести на ринок нові пристрої під брендом Made by Google.

Fitbit

TheVerge зазначає, що ця угода має велике значення для Google, яка багато років поспіль робить спроби пробитися на ринок годинників за допомогою своєї платформи Wear OS.

Читайте також про те, що Ericsson та lifecell планують? 5G в Україні: Ericsson та lifecell планують розпочати тестування обладнання з грудня розпочати тестування обладнання з грудня