📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня

Čytaty latynkoju
📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня

Facebook планує запуск власної вкладки новин, у якій будуть матеріали від понад сотні світових видань. Презентація нової функції відбудеться у Нью-Йорку 25 жовтня.

Про це повідомляє The Washington Post.

Facebook

Як виглядатиме

/

Які ЗМІ

Серед видань будуть The Washington Post, Wall Street Journal, Business Insider, BuzzFeed News, New York Times та інші. Деяким з видань компанія буде платити за отримання контенту.

Запуск новинної вкладки дозволить соцмережі конкурувати з агрегаторами новин таких компаній, як Google та Apple.

Facebook

Як підбиратимуть новини

Керувати новим сервісом частково буде команда журналістів, яка відбиратиме топові новини. Однак в основному вкладку з новинами генеруватимуть спеціальні комп’ютерні алгоритми. Вони запропонують матеріали, які відповідають інтересам користувачів. Це політика, спорт, охорона здоров’я, технології, розваги та інші.

До січня 2018 року Facebook був одним з головних джерел новин. Однак соцмережа змінила алгоритми стрічки, зробивши пріоритетними пости членів сім’ї та друзів. Через це постраждав трафік багатьох видань.

Читайте також про те, що Facebook та Instagram боротимуться? Facebook та Instagram боротимуться з фейковими новинами: як це відбуватиметься з фейковими новинами.