📱 iPhone SE 2 – нові подробиці та яка буде вартість

Čytaty latynkoju
📱 iPhone SE 2 – нові подробиці та яка буде вартість

Інсайдер та аналітик Мінг-Чі Куо продовжує ділитися новою інформацією про iPhone SE 2.

Характеристики

За його інформацією, новинка вийде у першому кварталі 2020 році та буде поставлятися у конфігураціях 64 ГБ і 128 ГБ з трьома варіантами кольору: сріблястий, сірий та червоний.

iPhone SE 2

Загальний дизайн смартфона буде нагадувати iPhone 8, але матиме чіп A13 та 3 ГБ оперативної пам’яті. Це означає, що iPhone SE 2 матиме такий самий процесор, що і недавно випущені iPhone 11 і iPhone 11 Pro, але з меншою оперативною пам’яттю.

Вартість

Також, за повідомленням інсайдера, смартфон отримає фізичну кнопку Home. Діагональ екрана, ймовірно, буде 4,7 дюйма, а дисплей побудований на IPS-матриці.

iPhone SE 2

Куо вважає, що Apple планує виробляти від 2 до 4 млн iPhone SE 2 на місяць. Вартість iPhone SE 2 почнеться з $399. Ця ціна орієнтована для власників iPhone 6 та iPhone 6 Plus, які не можуть оновитися до iOS 13 у цьому році.

Читайте також про те, що творець Android Енді Рубін показав? Творець Android Енді Рубін показав смартфон Essential нової форми – вузький з «витягнутим» екраном смартфон Essential нової форми – вузький з «витягнутим» екраном.