🗺️ Google робить Chrome та Google Maps інклюзивним: адаптує для незрячих

Čytaty latynkoju
🗺️ Google робить Chrome та Google Maps інклюзивним: адаптує для незрячих

Корпорація Google адаптує додатки Chrome та Google Maps для незрячих, йдеться у повідомленні Google.

Google Maps

З’явилися нова функція в Google Maps. У процесі переміщення додаток буде за допомогою голосової навігації постійно нагадувати користувачам, що вони знаходяться на правильному шляху, попереджати про майбутній пішохідний перехід, повідомляти та автоматично направляти користувача у правильному напрямку.

Chrome

Також компанія розробила нову функцію для Chrome, яка буде використовувати машинне навчання для розпізнавання зображень та надання текстових описів того, що вони показують.

Наприклад, при виявленні фотографії ринкового прилавка на веб-сторінці, Chrome описує таке зображення як «схоже, фрукти та овочі на ринку». Описи доповнені словом «схоже», щоб користувачі знали, що вони створені комп’ютером та можуть бути неточними.

Google Maps

Нова функція доступна тільки для користувачів з програмами читання з екрана. Описи зображень будуть зчитуватися програмою, але візуально не будуть показуватися на екрані.

Поки що функції доступні англійською та японською мовами в США та Японії. У майбутньому з’явиться підтримка більшої кількості мов.

Читайте також про те, що Instagram прибрав❤️ Instagram прибрав функцію «Підписки»: не побачите, що лайкають та на кого підписуються ваші друзі функцію «Підписки»: не побачите, що лайкають та на кого підписуються ваші друзі.