👔 Uber запустить новий додаток Uber Works – це буде Tinder для пошуку тимчасової або разової роботи

Čytaty latynkoju
👔 Uber запустить новий додаток Uber Works – це буде Tinder для пошуку тимчасової або разової роботи

Що відомо

Uber цього тижня планує запустити новий додаток під назвою Uber Works, який буде поєднувати робітників, наприклад кухарів або клерків, з роботодавцями, що шукають професіоналів на тимчасовій або разовій основі.

Про це повідомляє The Next Web.

Uber тестує програму у Чикаго вже рік. Відтепер він планує офіційно запустити додаток у місті, а згодом розширити його на інші міста.

Uber Works

Як працює Uber Works

Завдяки цій програмі, працівники зможуть шукати роботу за такими фільтрами, як робочий час, місцеперебування та оплату. Також існує можливість відслідковувати свої робочі зміни в різних місцях прямо з програми.

Uber Works

Uber підпише працівників, які мають статус «W-2», або робітників, які мають право на такі пільги, як охорона здоров’я. Кадрові агенції, що підписуються на додаток, повинні будуть сплачувати податки з заробітної плати. Компанія робить цей крок, щоб уникнути конфронтації з працівниками.

Uber зазначив, що додаток допоможе усунути труднощі при пошуку роботи.

Читайте також про те, що новий сервіс Uber Movement запустився? Новий сервіс Uber Movement запустився у Києві – дізнатися трафік у місті у Києві – дізнатися трафік у місті.