💸 Київстар, Vodafone та lifecell запустили внутрішні перекази коштів між рахунками

Čytaty latynkoju
💸 Київстар, Vodafone та lifecell запустили внутрішні перекази коштів між рахунками

З 1 жовтня та до кінця 2019 року всі клієнти передплаченого зв’язку трьох найбільших операторів зможуть здійснювати грошові перекази на рахунки інших мобільних операторів зі зниженою комісією у розмірі 0,5%.

Про це йдеться у повідомленні операторів, передає Ліга.tech.

Київстар, Vodafone та lifecell

Які способи переказу коштів

  • у додатках Смарт-Гроші (Київстар) або SharPay (раніше – VodafonePay). Реліз додатка Paycell, де буде доступний даний функціонал, очікується до кінця жовтня;
  • за допомогою USSD-запиту;
  • з сайту оператора.

Київстар, Vodafone та lifecell

Як повідомляється, не потрібно вводити 16-значний номер банківської картки адресата. Потрібно лише обрати контакт у телефонній книзі та, використовуючи фінансовий додаток Смарт-Гроші (Київстар), SharPay (раніше – VodafonePay) або сайт paycell.lifecell.ua, перевести потрібну суму на рахунок.

Ці кошти можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, але і для понад 2000 сервісів, доступних на платформах Смарт-Гроші, SharPay (Vodafone) і Paycell.

Читайте також про те, що в Україні хочуть покрити? В Україні хочуть покрити 4G всі населені пункти з населенням понад 500 людей 4G всі населені пункти з населенням понад 500 людей.