🗺️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри

Čytaty latynkoju
🗺️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри

Що відомо

Представники компанії Facebook у рамках заходу Oculus Connect 6 заявили, що активно працюють над окулярами доповненої реальності. Для проєкту планується створити тривимірну модель планети, яка дозволить користувачам жити у поліпшених інтерактивних просторах.

Про це повідомляє The Verge.

Facebook

Як працюватиме

Facebook хоче створити повноцінну віртуальну реальність, яка буде лежати поверх фізичного світу. Її планують використовувати як «заміну» смартфонам, месенджерам та іншим пристроям.

Проєкт отримав назву LiveMaps. Це «базова інфраструктура», яка стане основою доповненої реальності майбутнього. Для цього застосовується загальна віртуальна карта, яка показуватиме фізичний світ, використовуючи машинний зір, локалізацію та технологію картографування. Дані будуть надходити від 2,4 млрд користувачів Facebook.

Для роботи з новою віртуальною реальністю планують використовувати особливі гарнітури та окуляри AR. Також вони будуть отримувати вже готові дані, а не відтворювати оточення користувача у режимі реального часу.

Facebook

Це забезпечить можливість віртуальної телепортації, дозволить збирати відомості про прилеглі об’єкти та локації, а також знизить навантаження на кінцеві пристрої. Про терміни запуску проєкту поки нічого не повідомляється.

Читайте також про те, що Facebook Libra буде підтримуватися? Facebook Libra буде підтримуватися 5 валютами – на 50% американським доларом 5 валютами – на 50% американським доларом.