Реклама

🕹️ Українська команда Ageless Shooters у CS: GO віком 55+ перемогла шведів – про тренування та майбутнє

Čytaty latynkoju
🕹️ Українська команда Ageless Shooters у CS: GO віком 55+ перемогла шведів – про тренування та майбутнє

У Києві пройшов фестиваль Comic Con Ukraine. Окрім запальної музики, численних фуд-кортів та зустрічей з зірками, увагу «Бетменів», «Відьмаків» та інших героїв косплею привернув шоу-матч між командами Ageless Shooters (Україна) та Silver Snipers (Швеція) у CS: GO у категорії 55+.

Кіберспортсменів також активно підтримували сім’ї та гравці тренувальної команди, які не потрапили до основного складу, але охоче обговорювали з молодими вболівальниками стратегії гри та обмінювалися враженнями щодо правильної тактики.

Ageless Shooters

Саме через розрив поколінь виникла ідея створення такої команди старшого віку. Ми і раніше організовували турніри з Counter-Strike на Comic Con та спостерігали за тим, що дорослі, які приходять з дітьми та онуками, не розуміють, чим захоплюються їхні діти. Зараз ми бачимо, що нам вдалося побудувати міст між поколіннями

Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні

?? Про українську команду

Ageless Shooters створили лише два місяці тому за ініціативи благодійного фонду «Життєлюб» та компанії Lenovo. Середній вік українських гравців, які вийшли на старт, складає 59 років. Всього до тренувального складу увійшло вісім гравців, з яких обрали п’ятьох для гри: Олександр Лавриненко (Iron Hammer), Павло Гнедов (SilentSleep), Павло Бондарчук (ArCher P), Гала Кащеєва (Skean Dnu) та Тетяна Бірюкова (Tascor).

Ageless Shooters

Швецію представляла команда Silver Snipers, яка вже два роки грає на міжнародній арені та має численні перемоги. Їхні гравці трохи старші, середній вік шведських кіберспортменів – 71 рік.

Ageless Shooters

?? Як проходила гра

Перший раунд почався нервово для української команди, бо Silver Snipers знищили двох наших гравців. За кілька хвилин все змінюється та Ageless Shooters здобувають першу перемогу.

Здавалося, що боротьба має бути запеклою, однак впродовж дев’яти перших раундів команда Швеції не змогла нічого протистояти українським гравцям, програючи раунд за раундом. Після п’ятого раунду тренери Silver Snipers навіть взяли тайм-аут, але це не допомогло.

cs: go

? Перемога української команди

«Ми перемогли з розгромним рахунком 16:1. Це перший міжнародний шоу-матч нашої команди та ще проти такого сильного суперника. Ми одразу вирішили, що будемо битися лише проти найсильніших, тому кинули виклик шведам. Круто!» – Дім Заражевський, виконавчий директор Благодійного фонду «Життєлюб».

Ageless Shooters не могли стримати емоції від перемоги, щоправда, засмученими не виглядали і шведи. Silver Snipers розповіли, що їм дуже сподобався Київ, а організація змагання була однією з найкращих з тих, на яких вони були.

cs: go

?‍?‍?‍? Зв’язок поколінь

До гравців команди після перемоги підбігали підлітки та молоді люди, щоб подякувати за гру.

– Так круто, що ви це робите. Надихаєте своїм прикладом завжди йти вперед, попри все.
– Я коли підійшов, довго не міг повірити, що тут грають вікові спортсмени. Не можу уявити, що наприклад мій дід буде грати в таку гру. Виявляється все можливо.

Ageless Shooters

Я боявся, що команда може перенервувати, адже шведи вже мають досвід виступів. Попри це, перед грою гравці відчували себе розслабленими та готовими. Ми тренувалися п'ять днів на тиждень по три години, а ближче до фіналу по шість. Труднощів не виникало, бо Ageless Shooters були неймовірно вмотивовані та заряджені на боротьбу та перемогу, що і показали у грі.

Геннадій Веселков, голова тренерського штабу із CS:GO команди «Ageless Shooters»

?️ Враження від гри

А от учасниця команди Гала Кащеєва (Skean Dnu) була впевнена у перемозі Ageless Shooters та радить всім не боятися та постійно пробувати щось нове.

Ageless Shooters

«Перші два дні тренувань я навіть не розуміла, як наводити фокус, але завжди отримувала кайф від процесу. Гра – це робота, яка залежить від команди. Ми знали, що будемо боротися та грати до останнього гравця.

Я не знаю, що буде далі, бо ніколи не треба думати, що буде через 5 років. Проте завжди треба доводити собі, що ти постійно змінюєшся та не стоїш на одному місці», – Гала Кащеєва, учасниця команди з CS:GO «Ageless Shooters».

⏰ Про майбутнє

Тренер команди Геннадій Веселков розповів, що у команди гарні перспективи, бо кожен гравець у ній – харизматична особистість. Ageless Shooters продовжать виступати, популяризувати гру та наводити мостик між поколіннями.

Читайте також про Apple Arcade: 7 ігор, які варто спробувати? ? Apple Arcade запускають сьогодні: 7 ігор, які варто спробувати на старті на старті.

Написати коментар