🔒 Off-Facebook Activity: соцмережа покаже все, що знає про вашу історію відвідувань сайтів

Čytaty latynkoju
🔒 Off-Facebook Activity: соцмережа покаже все, що знає про вашу історію відвідувань сайтів

Off-Facebook Activity

Cаме так, як повідомляє пресслужба соцмережі, називатиметься нова функція. У новому розділі ви зможете побачити всі сайти, які надсилають інформацію до Facebook, що ви їх відвідували. Мова йде про поширені маркетингові інструменти Facebook Pixel та Facebook Login.

off-facebook activity

Наприклад, ви зайшли до інтернетмагазину та переглянули пару взуття. Магазин побачив ідентифікаційні дані пристрою, з якого ви це зробили, та надіслав інформацію на сервери Facebook. Якщо у соцмережі знайдеться акаунт, дані якого співпадають з надісланими магазином (тобто, ваш акаунт), Facebook наступного разу може показати вам рекламу взуття: можливо, тої самої пари, яку ви переглянули.

Тепер ви будете знати, які саме сайти використовують таку функцію, а також забороняти їм це робити. Для цього треба буде зайти в налаштування та обрати розділ Off-Facebook Activity. Щоправда, тоді реклама, яку ви бачите на Facebook, буде менш персоналізованою, тож вибір за вами.

Спочатку функція запуститься в Ірландії, Іспанії та Південній Кореї, а впродовж наступних кількох місяців її розгорнуть на весь світ. Більше інформації можна отримати на спеціальній сторінці, присвяченій новій функції.

Раніше ми повідомляли про те, що Facebook планує? Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені створити окрему вкладку з новинами.