🔑 Google протягом 14 років зберігав паролі користувачів G Suite у вигляді тексту

Čytaty latynkoju
🔑 Google протягом 14 років зберігав паролі користувачів G Suite у вигляді тексту

Корпорація Google визнала, що випадково зберігала паролі користувачів G Suite просто у формі тексту. Як пояснили в компанії, проблема пов’язана з багом у старому інструменті G Suite, розробленому ще на початку 2000-х роках.

g suite

? Яка проблема

Даний інструмент дозволяв адміністраторам створювати паролі іншим користувачам, наприклад, для нових співробітників компаній. Однак у 2005 році Google допустила помилку в реалізації даної функції. У результаті деякі паролі зберігалися без стандартної процедури хешування. Помилку виявили та виправили тільки цього року.

g suite

? Наслідки для користувачів

Також компанія повідомила про ще один схожий інцидент. На початку 2019 року Google виправляла проблеми з реєстрацією нових користувачів G Suite і виявила, що випадково зберігала паролі деяких користувачів у їх початковому вигляді. Паролі зберігалися у базі до 14 днів.

В обох випадках компанія не знайшла ознак витоку або не коректного використання паролів. Обидві проблеми вже усунені.

google

? Що робити

Google поінформувала про інциденти адміністраторів G Suite і порекомендувала перевстановити паролі. Точне число порушених проблемою користувачів компанія не розкрила.

Читайте також про те, що Google та ще чотири американські компанії припинили? Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei співпрацю з Huawei