Як Vodafone для експерименту розкрив Big Data про абонентів — і що з цього вийшло

Čytaty latynkoju
Як Vodafone для експерименту розкрив Big Data про абонентів — і що з цього вийшло

«Мені здається, експеримент Big Data Lab вдався на славу, і я розповім, як саме ми це зробили», — так розпочав свій виступ на конференції Data Science UA 2018 Сергій Бориславський, керівник напрямку Big Data у компанії Vodafone Ukraine.

З чого все почалося

Vodafone йшли до цієї спроби дуже довго. Приблизно півроку компанія вирішувала, чи варто розкривати дані для тих ентузіастів, які готові їх обробляти. «Ми не знали, що з цього можна зробити», — згадує Сергій. Зрештою дійшли висновку: експерименту бути. Але вирішено було дані абонентів зашифрувати таким чином, щоби не можна було ідентифікувати  особу, за якою закріплений номер. «Ми навіть узгодили зі спеціалістом з прав людини: чи можна 1500 data-науковцям показувати дані наших користувачів?» — пригадує топ-менеджер.

З цих 1500 людей сформувалося 170 команд, які брали участь у хакатоні. Після 3 конкурсних місяців, врешті-решт, 3 команди перемогли за результатами голосування.

Третє місце — сервіс «Пильнуй своїх»

 Ось як це працює. Мобільний оператор бачить, як ви пересуваєтеся містом. Якщо ви відхилилися від запланованого маршруту, наприклад, на 500 м — мобільний додаток розішле сповіщення довіреним контактам, що ви, можливо, в небезпеці.

Що з конкурентами

На запитання «Навіщо ви зробили додаток, який вже має аналоги?», команда має логічну відповідь: всі подібні додатки використовують GPS, який розряджає батарею вашого мобільного за лічені години. Розряджений телефон в поєднанні з темними провулками — це погана ідея. Суть в тому, що алгоритм обробки вашого позиціонування знаходиться всередині компанії. У цьому випадку, додаток — це просто інтерфейс:

Цей сервіс буде абсолютно безкоштовним. А ми, зі свого боку, позиціонуватимемо себе, як мобільний оператор, що турбується про безпеку своїх абонентів.

2 місце — Проект оптимізації міського транспорту у Львові

Проект саме зі Львова, бо дані, які Vodafone давали конкурсантам у відкритий доступ, були по Західній Україні. Ідея, знову ж таки, соціальна: вона створює більше довгих маршрутів і зменшує кількість маршруток, дороги стають вільнішими:

Львів – це місто, де я був тільки раз на автомобілі. І це було жахливо: вузькі вулиці і багато маршруток.

Розробники проекту подумали: можна подивитися, як переміщуються люди, — і, базуючись на цих даних, надати рекомендації щодо того, яким маршрут був би зручним для містян.

Переможець Big Data Lab — RideNow

Їздите щодня з дому на роботу однаковим маршрутом, використовуючи громадський транспорт? Окрім вас, є відсоток людей, які долають той самий маршрут на власній машині. Саме тому команда розробила просте рішення: вони знаходять 2 подібних треки різних людей і зводять вас разом. Якщо ви хочете трохи більше сервісу, ніж маршрутка, але, все-таки, не готові платити за таксі, це — ідеальний варіант.

Як реалізовано питання безпеки

Обираючи переможця, команда Vodafone поцікавилася в розробників: «А якщо BlaBlaCar розробить сервіс коротких маршрутів — що ви будете робити?» Вони відповіли: базуючись на даних мобільного оператора, можна не просто подібні треки 2 людей шукати, а й відслідковувати, наскільки люди знайомі між собою (беручи за основу теорію шести рукостискань). Так вирішується проблема безпеки: дійсно, таки краще підвозити того, з ким маєш спільних знайомих, аніж брати в свій салон незнайому людину. Для перевірки особи, під час реєстрації у додатку потрібно вказати країні точки маршруту, яким користувач їздить щодня. Тоді додаток перевірить, чи дійсно ця людина відвідувала ті точки, що вона відмітила під час реєстрації, кажуть представники компанії.