Реклама

❤ В Британії відкрився секс-шоп для онкохворих

Čytaty latynkoju
❤ В Британії відкрився секс-шоп для онкохворих
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. ❤ В Британії відкрився секс-шоп для онкохворих
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Відкрився онлайн-магазин Sex with Cancer

Секс і рак — не найкращі партнери по ліжку. Інша справа, партнери, які перенесли тяжку хворобу і відкрили перший у Великобританії онлайн секс-шоп для людей, які живуть з раком – sexwithcancer.com. Його засновники, Брайан Лобел переніс рак яєчок, а Джун-Лінн Го пройшла курс лікування від раку грудей.

Рак і методи лікування раку часто мають серйозний вплив на сексуальне життя людини прямим і непрямим чином. Операції можуть призвести до видалення частин тіла або шрамів. Аби до них звикнути, може знадобитися час. Хіміотерапія та радіотерапія можуть викликати виснаження, втрату ваги, збільшення ваги, втрату інтересу до сексу та підвищений ризик зараження. Люди з раком орієнтуються на безліч емоцій, травм і пріоритетів, і все це може зробити секс менш бажаним або можливим

Брайан Лобел, засновник секс-шопу

Пара об’єднала зусилля, щоб створити магазин, який обслуговує конкретні сексуальні проблеми онкохворих. Команда, з якою вони працювали, включала пацієнтів, лікарів-спеціалістів, психосексуальних терапевтів та експертів із секс-іграшок. Все почалось з опитування про секс у людей, які зараз хворіють або пережили рак. Це були питання про спілкування з партнерами, впевненість у зміненому тілі, навіть про профілі Tinder.

Підприємці стверджують, що домінуючий діалог про рак звучить як«повернення до нормального життя», а повинен говорити про любов до нового нормального тіла. А на сайті, крім секс-іграшок та лубрикантів, можна знайти розділ з порадами, а також твори мистецтва, перформанси, відео та есе.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту: 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...