У багатьох містах часто спостерігаються перебої з подачею електроенергії, що додатково посилюється похолоданням та постійним виникненням аварійних ситуацій. Щоб забезпечити електропостачання різних об’єктів, можна використовувати спеціальні генератори. Це універсальне обладнання, яке може стати в пригоді в будь-яких ситуаціях, коли потрібно забезпечити резервну систему живлення до моменту відновлення подачі з централізованих ліній.
Придбати якісний бензиновий генератор ви можете в інтернет-магазині «220 Вольт». У каталозі на сайті https://220volt.com.ua/generatory.htm представлений широкий асортимент генераторних установок із різними робочими характеристиками за найвигіднішими цінами.
Ключові переваги бензогенераторів
Якщо потрібно забезпечити електропостачання невеликого об’єкта, вигідним рішенням буде використання бензинової генераторної установки. Бензинові генераторні установки вважаються недорогим обладнанням, здатним підтримати працездатність одразу кількох електроприладів у невеликих заміських будинках чи інших об’єктах. Ці агрегати характеризуються відносно низьким рівнем шуму під час роботи (65–70 дБ), що забезпечує комфорт використання біля житлових приміщень. Крім того, пристрої є мобільними, тому їх можна використовувати навіть у найвіддаленіших ділянках, де відсутні електромережі.
Головні характеристики та особливості обладнання
Бензинові генератори оснащуються двох- або чотиритактним двигуном внутрішнього згоряння, який може мати різну потужність та тривалість роботи. Залежно від максимальної потужності силового агрегату бензогенератори поділяються на чотири категорії:
- до 2 кВт: невеликі мобільні пристрої, які ідеально підходять для похідних цілей;
- 3–5 кВт: переносні агрегати, здатні забезпечити нетривале функціонування освітлювального та побутового електричного обладнання (холодильники, телевізори, електроплити та ін.);
- 6–10 кВт: генератори на колесах, які забезпечують електропостачання об’єктів із середнім рівнем витрати;
- 11–20 кВт: досить потужні та важкі установки на колесах, здатні забезпечити електроенергією порівняно великі об’єкти.
Для визначення необхідної потужності потрібно підсумувати номінальне навантаження всіх приєднаних електроприладів. Потужність пристроїв безпосередньо впливає на їхні габарити. Бензинові генератори бувають переносними та рамними (встановлюються на металевому каркасі із закріпленими робочими агрегатами). Що стосується системи керування, то пристрої можуть запускатися вручну від ключа або в автоматичному режимі (за втрати живлення від штатної електромережі).
Для охолодження генераторного обладнання використовується повітря або рідина. У першому випадку агрегати оснащуються вентиляторами замкнутого типу або характеризуються природним проникненням повітря через проточні ґрати. У випадку водяного охолодження генератори здатні функціонувати безперервно протягом порівняно довгого часу.