Реклама

👏🏻 Carlsberg Ukraine отримало звання «Найкращого корпоративного SMM» 

Čytaty latynkoju
👏🏻 Carlsberg Ukraine отримало звання «Найкращого корпоративного SMM» 
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 👏🏻 Carlsberg Ukraine отримало звання «Найкращого корпоративного SMM» 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Нещодавно популярне видання MMR в рамках марафону DGTL MRTH провело нагородження найкращих Digital-проєктів. Переможців оцінювало експертне журі та читачі платформи в онлайн-форматі. За результатами комбінованого голосування, Carlsberg Ukraine увійшла до трійки переможців у номінації «Найкращий корпоративний SMM».

Нагадаємо, що цьогоріч компанія представила повністю оновлені сторінки Instagram та Facebook. Варто зазначити, що у веденні своїх сторінок у соцмережах компанія чітко дотримується корпоративних політик та не поширює контент на осіб, які не досягли повноліття.

Читайте також: 📚 Оксфордський словник обрав слово 2021 року. Так, це пов’язано з карантином 

Контент у соціальних мережах відрізняється. Аналітичні дані вказують на те, що Instagram вибирає молодша аудиторія віком 18–25 років, тож Carlsberg Ukraine у легкому та доступному форматі ділиться цінностями, розповідає про свій бренд роботодавця, екопроєкти, принципи відповідального споживання тощо. В Instagram також багато розважального контенту з головними брендами компанії у форматі постів та сторіз.

А ось на сторінці Facebook ви можете знайти актуальні вакансії, корисні інтерв’ю та поради від топменеджерів, а також новини компанії, які пов’язані з її соціально відповідальною діяльністю тощо. Допомагає Carlsberg Ukraine у веденні проєкту креативна агенція LOBODS.

Нам дуже приємно отримати відзнаку, бо це є прямим доказом того, що ми створюємо не лише якісне пиво, а й не менш якісний контент. Соціальні мережі надзвичайно актуальні у сучасному світі, адже завдяки їм формуються погляди та вподобання нашої аудиторії. А Carlsberg Ukraine має чим поділитися. Сподіваємося, що й надалі наша аудиторія буде високо оцінювати креативну роботу компанії, а ми докладемо до цього максимум зусиль

Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...